Aygıt yöneticisinde ünlem

godluci

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, artık yardımcı olmanızı istiyorum kimse yardımcı olmuyor. Bu kaçıncı bu ünlem işaretiyle ilgili açtığım konu ben bile bilmiyorum. League of Legends oynuyorum ve oyundan durduk yere atıp tekrar bağlanıyorum. Belki olmayabilir ama bununla alakalıdır belki şansımı denemek istiyorum. Her şeyi denedim çünkü düzelmiyor. Neyse bana link atar mısınız? Hangisini indirmem ve ne yapmam gerekiyor hiçbir bilgim yok. Şimdiden teşekkürler.
Donanım kimlikleri;
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_2804&SUBSYS_80862804&REV_1000.
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_2804&SUBSYS_80862804.

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 41
  • ass.png
    ass.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 47
  • sa.png
    sa.png
    22 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisi üzerinden High definiton Audio (ünlem işaretine sahip olanı) aygıtını kaldırın ve güncellemeyi seçerek Windows'un Driver'ı yeniden yüklemesini sağlayın.

Sildim güncelleme yaptım indirmedi yeniden başlattım kendisi tekrar kurmuş ama hala ünlem var.

Son düzenleme:
Sizin ses yonganız Realtek, Windows'un ki bazen uyumlu olmuyor bu linktekini indirip güncelleyin.

Oyundan atma konusu ile bunun alakası yok bu arada.

Tamam deneyeceğim sağ olun hiç bilmiyorum ne ile alakası var 3 senedir bu oyunu oynuyorum 3 senedir bu hatayı alıyorum yapmadığım şey kalmadı Riot çalışanları bile çare bulamadı deniyorum işte bir şeyler 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı