Aygıt yöneticisindeki hata ikonları ne?

Kadir008

Centipat
Arkadaşlar, benim aygıt yöneticimde SS'de gördügünüz gibi böyle simgelerin altında hata oldugunu belirten ikonlar var. Bunun sebebi ve çözumu nedir?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    53,9 KB · Görüntüleme: 64
Driverlerini güncelleyin onların.

Güncel hepsi tek tek baktım ama BIOS'u nasıl güncelliycem yardım edecek var mı Team wiever üzerinden yapıp bana yardım edene IBAN havale üzerinden para gönderibilirim.
Bahsi geçen sürücüleri güncellersen sorun ortadan kalkar diye umuyorum.

Driver boosterdenda güncel gözüküyor Windows Update'den de aygıt yöneticisinden de tek tek baktım PC me baglanıp yardım edecek birisine bir miktar para verebilir acill dönüş yapın lütfen.

Driver Booster'den mi güncelliyorsun? Sorun belli oldu o uygulama driverleri yanlış ve eksik indiriyor.

Güncel hepsi tek tek baktım ama BIOS'u nasıl güncelliycem yardım edecek var mı Team wiever üzerinden yapıp bana yardım edene IBAN havale üzerinden para gönderibilirim.

Driver boosterdenda güncel gözüküyor Windows Update'den de aygıt yöneticisinden de tek tek baktım PC me baglanıp yardım edecek birisine bir miktar para verebilir acill dönüş yapın lütfen.

Paraya gerek yok kral. Sakin ol biraz, bu forumun kurulma amacı bu zaten.

Paraya gerek yok kral. Sakin ol biraz bu forumun kurulma amacı bu zaten.

Kanka çok çaresizim 2 gündür uğrasıyorum aslında konuyu acma sebebim ekran kartım yeni PC aldım ekran kartıma taktım görüntü gelmiyor şu an onboard üzerinden görüntü alıyorum belki bu yuzdendir diye konu açtım profilime bakarsanız diğer konularıma hiç kimse MSJ yazmadı ekran kartı sorunu için.

Ben bağlanırım. Teamviewer kur özele gel :)

Yeni konular

Geri
Yukarı