Çözüldü Aygıt yöneticisini açmaya çalışıyorum hemen kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

British Bey

Hectopat
Yer
Londra,Chelsea
Daha fazla  
Aygıt yöneticisine girmeye çalışıyorum ama 1 saniye sonra geri kapanıyor. Bilgisayara format atmaya çalıştım ama bir sorunla karşılaşıldı deyip format atmıyor. Regedite falanda giremiyorum benim bilgisayarım Win 10 Pro olduğu için combofix de çalışmıyor AVG antivirüs programını indirmeye çalıştım onda da yüklenirken bir sorunla karşılaşıldı diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sistemininiz Kaspersky ve Malwarebytes ile de tam tarama ile taratın. Bilgisayarınızda zararlı(ların) olduğu açıkça ortada.
Sistemininiz Kaspersky ve Malwarebytes ile de tam tarama ile taratın. Bilgisayarınızda zararlı(ların) olduğu açıkça ortada.

Çözüm
Güvenli modda iken virüs taraması yapın .Program önermek istemiyorum hepsinin başka başka sorunları var,illaki bir yazılım işinizi çözecektir,büyük ihtimal görev yöneticisi de çalışmayacaktır.bu bir virüs,trojan çeşidi.

BerkayTrg ninde dediği gibi malwarabytes ile taratıyorum ondan sonra kaspersky ile taratıcağım çok sağolun
Kardeşim sana ne kadar teşşekür etsem az.Kaç saattir bunu arıyorum sonunda düzeldi zaten bilgisayarı satacağım millete virüslü pc satmak istemiyordum o yüzden hemen yapmam gerekiyordu çok sağol.
Güvenli modda iken virüs taraması yapın .Program önermek istemiyorum hepsinin başka başka sorunları var,illaki bir yazılım işinizi çözecektir,büyük ihtimal görev yöneticisi de çalışmayacaktır.bu bir virüs,trojan çeşidi.
malwarabytes programıyla yaptım yaklaşık 10 tane trojan vriüsü vardı birde bir oyun yüklerken bilmem ne manager diye bir uygulamayı site kendi kendine yüklemişti güya antivirüs programı diye bilgisayara yükledi en az 20 tanede ondan bulaşmıştı artık düzeldi çok saol.

Yeni konular

Geri
Yukarı