Aygıtların hepsinin kurulduğunu nasıl anlarım?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Örneğin ben bilgisayara format attıktan sonra Windows Update ile sürücüleri kurdum diyelim. Sürücülerin güncel olduğunu veya kurulmamış bir sürücünün olduğunu nasıl anlarım? Bazen Windows Update eski sürümleri yükleyebiliyor. Bütün aygıtları işsiz gibi tek tek seçip güncellemek mi gerekiyor?

Hayır. Ekran kartı ve chipset sürücüsünü markanın sitesinden indirmen gerek gerisine çok da gerek yok.

Aygıt yöneticisine girip yanında ünlem işareti olan aygıtların üstüne sağ tık ile özellikleri açın. Sürücü yüklü değil yazması gerekecek.

Windows 11'e geçtiğimde Update'i çalıştırdığımda Acer Nitro sense uygulamasını bile indirdi. Yani bir şey indirmene gerek yok her şeyi hallediyor Update.

Windows 11'e geçtiğimde Update'i çalıştırdığımda Acer Nitro sense uygulamasını bile indirdi. Yani bir şey indirmene gerek yok her şeyi hallediyor Update.

Ekran kartı sürücüsünde bende bir önceki sürümü kurdu.

Aygıt yöneticisine girip yanında ünlem işareti olan aygıtların üstüne sağ tık ile özellikleri açın. Sürücü yüklü değil yazması gerekecek.

Hocam ünlem olan aygıt yok fakat kurulmamış aygıt olabilir mi acaba diye kafama takıldı benim.

Arama butonuna aygıt yönetici yazın orada bütün aygıtları görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı