Ayıplı malın iadesi kabul olur mu?

Başta problem yaratabilir. Trendyola yaz en kötü. Geri vermek senin hakkın. Sonuna kadar hakkını savun. Geri almak zorundalar.

İfadeler: DTB

Bizim burda da beklemiyorlar Adamın kargoyu bıraktıktan sonra bir kaçışı var görmeniz lazım. Zile basıp kaçan çocuk gibi

Bizim burada da beklemiyorlar adamın kargoyu bıraktıktan sonra bir kaçışı var görmeniz lazım. Zile basıp kaçan çocuk gibi

Evet sorumluluk almamak için kaçanlar var. Biz de yıllarca uğraşa uğraşa komando olduk bu konuda. Pusuda bekliyorum kargocuyu görür görmez bir dakika bekle de kontrol edeyim diyorum. Av avcı ilişkisi var aramızda.

Bozuk çıksa bile onu geri veremezsiniz, kargocunun görevi ürünün sağlam olup olmadığını anlamak değil. Tutanak tutabilirsiniz yoksa başka seçeneği yok. Bu dediğiniz şey kargocularda hizmet olarak satılıyor(ayrıyeten), kontrollü teslim diye geçiyor. Telefon alıp içinden salatalık çıkmasını önlemek için yapılmış bir sistem.

İşte cevap zaten soruda gizli arkadaşım. Siz kargocunun yanında tutanak tutturursanız iade ederken her türlü sorundan kaçınmış olursunuz. Siz ürünü aldınız 1 hafta sonra ya bu ürün çizik dediniz satıcı da almamak için her yolu dener. Bakın içinde sizin ulaşamayacağınız bir parçası kırık demiyorum çizik diyorum. Ama tamam siz kargocuya tutanak tutturmayın. Böyle yapın belki satıcı iyi bir satıcıdır size sorun çıkarmaz. Kim bilebilir.

İade ettiler arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…