Aykutelmas Katkıda bulunan hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belediye mi dağıtıyor bunları? Şaka bir yana, hayırlı olsun. :D Özellikle konu dışı bölümünden ayrılmayan arkadaşların bir şey demeye hakkı yok. Hak eden asıl kişiler vardı orası ayrı. Yine de kıskanç olmaya gerek yok, basit bir unvan'dan başka bir şey değil. Çok büyütmeyin yani.

Neyse sosyali bırakıyorum, belli ki hak etmek için belirli kişilerden tam torpil almak lazım veya onlara yardım etmek lazım. Emeği geçen insanlar ise bir hiçmiş gibi yetkisi olmadığı yerlere yardım edilmesi istensin. (Yazılım paylaşımı)
Kendinize iyi bakın arkadaşlar, girer miyim emin değilim. Zaten birçok arkadaşım da bırakıyor, artık bu tarz arkadaşlardan yardım alırsınız.

Gerçekten bilgili dediğim herkes forumu bıraktı. Lütfen siz gitmeyin en azından.

Neyse sosyali bırakıyorum, belli ki hak etmek için belirli kişilerden tam torpil almak lazım veya onlara yardım etmek lazım. Emeği geçen insanlar ise bir hiçmiş gibi yetkisi olmadığı yerlere yardım edilmesi istensin. (Yazılım paylaşımı)
Kendinize iyi bakın arkadaşlar, girer miyim emin değilim. Zaten birçok arkadaşım da bırakıyor, artık bu tarz arkadaşlardan yardım alırsınız.

Hey hey hey. Nereye böyle? Ben duruyorsam sen de duracaksın. Sonuçta ben nereye sen oraya mevzusu değil mi? 😋

O halde girerim ancak artık yardımcı olmam, gerçekten emeğimin karşılığını alamayacak isem neden bir tarafımı yırtıp saniyelerimi ayırayım? Sadece CBP 2077 konularına ve öylesine konulara bakarım.

Belediye mi dağıtıyor bunları? Şaka bir yana, hayırlı olsun. :D Özellikle konu dışı bölümünden ayrılmayan arkadaşların bir şey demeye hakkı yok. Hak eden asıl kişiler vardı orası ayrı. Yine de kıskanç olmaya gerek yok, basit bir unvan'dan başka bir şey değil. Çok büyütmeyin yani.
Bir şey söyleyecekseniz alttan söylemeyin, düzgün söyleyin de düzgün cevap alın. 😁

Senin bu taga ihtiyacın yok. Forumda seni sevmeyen bile yoktur küçük şeyler için bunu yapma.
Merak ediyorum @326001 veya @Recep Baltaş bu konuyu görünce ne olacak. Sadece açıklamalarını merak ediyorum dalga geçmiyorum.
Ben söyleyeyim, benim ve @Motionless IN White 'ın mesajları silecekler, sonra kb tagı uygun görülenlere verilir, biz uygun gördük deyip kilitlerler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı