Aylar önce aldığım MX-4 termal macunun sahte olduğunu öğrendim

Anlamadığım nokta bunlar madem sahteydi birkaç senedir neden ilanlarda bunlar? Neden daha sonrasında videolar çekildi anlamıyorum? Arctic çıkıp demedi mi bu poşetli olanlar ürünümüz değildir diye hiç görmedim?

Ben öğrenciyim hocam verdiğim 50 liraya acıdım o değil orijinali 2 katı para zaten Ryzen geçmeye çalışıyorum gene göz göre göre bu macunu sürücem. Ama orijinal ile arasında 10 derece var ben çok kötü bir olay göremedim.
İzmir gibi bir yerde yaşıyorken o 10 derece bana ne kadar batıyor bir bilseniz..

O zaman benim aldığım macun da sahte sanırım. Teknobiyotikte kalmamıştı, stokları beklemek yerine Trendyol'dan almıştım. Macunun gerçek ya da sahte olduğunu satın almadan nasıl anlayabilirim?

Sahte olanın paketi daha kaliteli duruyor :D Arctic örnek alsın biraz.

Kesinlikle :)
Aynı macundan bende aldım çünkü her yerde bundan vardı ve bu öneriliyordu. Ben Ryzen 5 3600 de kullanıp hiçbir fark olmayınca ve kıvamı koyu olunca şüphelendim sahte olduğundan ama konduramadım çünkü paket ambalaj her şey kaliteli hissiyatı veriyordu macun hariç. Videoyu izleyince iyice kahroldum :) sonra abimde wepaste marka sanırım macun vardı onu kullandım ve sorun çözüldü.

O zaman benim aldığım macun da sahte sanırım. Teknobiyotikte kalmamıştı, stokları beklemek yerine Trendyol'dan almıştım. Macunun gerçek ya da sahte olduğunu satın almadan nasıl anlayabilirim?
Paketinde ve macunun şırıngasında 2019 Edition yazanların %99'u sahteymiş hocam.

Hayatımda gördüğüm en orijinal sahteydi (macun hariç) helal olsun sahte üretim yapanlara. Sahte dediğin genelde ambalaj baskısından vesaire ele verir kendini.

Yeni konular

Geri
Yukarı