Artics MX4 termal macunun orijinal olduğunu nasıl anlaşılır?

aces_mmo

Centipat
Daha fazla  
Artics MX4 termal macunun orijinal olduğunu nasıl anlarım? 100 TL bütçem var sahte olanları 2019 yazılı olanlar oluyormuş galiba 100 TL'ye orijinal halinin linkini atabilir misiniz?

Artics MX4 termal macunun orijinal olduğunu nasıl anlarım? 100 TL bütçem var sahte olanları 2019 yazılı olanlar oluyormuş galiba 100 TL'ye orijinal halinin linkini atabilir misiniz?

Ülkenin haline bak. Onun bile çakması çıkmış.

2019 yazılanların hepsi sahte değildir. Ürün stoklarda olduğu zaman kendi sitelerinde görselleri vardı. Sahte olanları QR kod ve şırınganın uç ve basma yerlerinde ki rengi ile anlaşılıyordu. Gerçekte renkleri şeffaf mavidir. Paket arkasındaki QR kod sahtelerinde pakete baskı şeklinde olurken gerçek olanlarda etikettir. Bende Amazon'dan almıştım. Riske girmeyip @EREN SATAR arkadaşın önerdiği versiyonu almanızı öneririm. Maceraya gerek yok.

Ekran görüntüsü 2022-03-23 210551.png

Ben buradan aldım. Ve kutu haliyle satın aldım. Barkod doğru sahte MX4'lerde ki gibi değil macun rahat kayıyor. Testini bizzat kendim yaptım.
Testini de bu videoya göre yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı