Aylık 150 TL internet önerisi

Kendinize değer veriyorsanız Türk Telekom'dan uzak durursunuz.

Vallahi ben İskenderun'da kullanıyorum memnunum 1 kere sıkıntı yaşadık yasaklı IP verilmiş bize kendilerinde ilk başta anlamadılar 4 gün uğraştılar bir şekilde çözdük onun dışında kesinti bile yaşamadım takır takır kullandım 75Mbps

Bütçeyi 200 yaptım bir de mahallemde fiber yok.

Bir firmanın adresimde en fazla ne kadar Mbps verebileceğini nasıl öğrenirim?

Altyapınız ne tür bilmiyorum ama:
Gerçekten güzel, ucuz, hızlı ve çoğu altyapıya desteği var.(linke tıkladığınız zaman altta inin, orada ek bilgiler var. Onları okumanızı tavsiye ederim.)

Son düzenleme:
Hocam arıza konusunda çok kötü oldukları bariz bir şekilde belli. Zamanında bayrama denk geldi bahanesi ile bir akrabamızın arızasını erteledikçe ertelediler. Sebebi de, fiber olmayan köydeki kullanıcıya taahhüt bitince arayan müşteri hizmetleri 16Mbit geçirmiş ve hat kaldırmamış. Aynı zamanda bu komşuma verdikleri VMG3312-B10b modemi araştırabilirsiniz forumlarda, kendileri yeni modem satmak için TR069 portu yoluyla yavaşlatmak için güncelleme atıyorlar. Kendim de 1,5 sene önce fiber altyapıya Türk Telekom VDSL interneti taşıyarak geçtim. Verdikleri TP-Link modem eski Wi-Fi 5 modemlerdendi ve odalarda hızı çok yavaştı. Aynı zamanda gelen ekip modemin olduğu yeri 3 cihaz ile çok kalabalık hale getirdi: Nokia ONT, dönüştürücü, modem. Superonline geçtik rahatladık, taahhüt cayma bedelimiz kadar faturada indirim yaptılar, Wi-Fi 6 modem verdiler Huawei kalitesinde, modem yeni nesil, fiber kablo direk modeme takıldığından dolayı tek cihaz ile kolay ve düzenli bir şekilde internet alabiliyoruz. 25 Mbit interneti 109 TL'ye alıyorum önceden taahhüdüm olduğu için, ki hız testinde 35Mbit'e kadar çıkıyor ve 10Mbit upload ile de bir ev interneti için iyi bir performans vermekte. Şahsen eğer fiyat konusunda hala bu fiyatlarda devam ederlerse Superonline ile devam ederim.

Hocam açıkçası yaşadığın bölgedeki ekip ile ilgili bir sorun. Benim burada hepsi ter temiz insanlar. Tabii öyle olunca yapacak bir şey de kalmıyor çok. Allah sabır versin.

Ayrıca bir sorun yaşadığım zaman da arıza kaydı açtırıyorum onu da 15-20 saatte çözüyorlar.
Şanslıymışsınız. 1 ay beklemişliğimi bilirim. Babam sert çıkışıp dava etmeye kalktığında aynı gün sorunu çözmüşlerdi. Keyifleri isterse yardımcı oluyorlar, istemezlerse haftalarca erteliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı