Aylık 2200 TL taksitle laptop önerisi

Bütçe
23000tl

LightninGhost

Decapat
Daha fazla  
Tam fiyat yazamıyorum çünkü her site her ürüne farklı taksit uyguluyor fakat 22000TL civarı denebilir. vade farkı eklemiyorsa 25000TL civarına geliyor (Teknosa vb.) Teknik desteği iyi malzemesi kaliteli yarı yolda bırakmayacak laptop önerilerinizi bekliyorum.

Omen'in hiçbir zaman ısınma sorunu olmadı, Pavillion modelleri ile karıştırıyor olabilirsiniz, zaten onların da ısınma sorunları çözüldü.
Pavillionlar 2019 zamanı ısınıyordu biliyorum fakat omen 15'in bir incelemesinde biri 105 dereceyi geçiyor demiş (Hepsiburada müşteri incelemesi)

Pavillionlar 2019 zamanı ısınıyordu biliyorum fakat omen 15'in bir incelemesinde biri 105 dereceyi geçiyor demiş (Hepsiburada müşteri incelemesi)
Fabrikasyon hatası ürün denk gelmiş olabilir, eğer üründe hata var ise değişimi yapılıyor zaten, kronik bir sorunu yok.

GTA 5 %100 yükte max 71 oluyor demiştim önceki incelemede. Bir kitap yardımıyla yükselttim ve ekran kartı 66-67 oluyor max. İlk fırsatta bir laptop yükseltici alıcam.

Tam fiyat yazamıyorum çünkü her site her ürüne farklı taksit uyguluyor fakat 22000TL civarı denebilir. Vade farkı eklemiyorsa 25000TL civarına geliyor (Teknosa vb.) Teknik desteği iyi malzemesi kaliteli yarı yolda bırakmayacak laptop önerilerinizi bekliyorum.

Hangi cihaza karar verip aldığınızı yazarsanız satın aldıktan sonra çok mutlu olurum.

Geri
Yukarı