Aynadaki gibi miyiz fotoğraftaki gibi mi?

Yüzüm bir chico francisco gibi değil ama giderimiz var çok şükür. 2 gün önce şu yüz puanlayan siteye girdim 8.2 puan verdi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ve diamond kafa olduğumu falan söyledi eğer gerçek söylüyorsa gayet iyiyim herhalde. kafam hala karışık
Site ismi nedir?

Site ismi nedir?
face analiz <<<

Arka kamera yalan söylemez, ona güven.

Sıkıntı olan güvenmek veya güvenmemek değil aynada gördüğüm yüzü başkaları nasıl görüyor veya arka kamera da gördüğüm yüzü başkaları nasıl görüyor yani aynaya bakmaktan beynimiz alıştırmış bu gerçek yüzün diye :) ama alışamadığım arka kamera ile çekindiğim fotoları beynim çirkin gösteriyor başkaları nasıl görüyor sıkıntı orada. Mesajı yazarken bile beynim durdu affedin. İnşallah anlarsınız. demek istediğimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynadaki gibi miyiz fotoğraftaki gibi mi? Ben aynada kendimi yakışıklı buluyorum yalan yok ama fotoğraflarda biraz çirkin görünüyorum. Mesela arkadaşım fotoğrafımı çekince gayet iyisin diyor ama ben öyle görmüyorum kendimi. Ben arkadaşın fotoğrafını çekince aynı tepkiyi o da veriyor. Eğer ben aynadaki görüntüme alıştıysam baka baka çevremdeki insanlarda alışmıştır herhalde gerçek yüzüme. Yani ben kendimi fotoğraflarda çirkin bulurken aslında insanlar beni çekici mi buluyor? Aslında ben aynadaki görüntümden daha mı iyiyim sadece gözlerim alışkın olmadığı için mi böyle hissediyorum anlamıyorum kafam çok karışık sizin fikirlerin nelerdir? (beni yanlış anlamayın)
Seninkisi kendini beğenmeme hastalığı, kuzenimde de vardı çok yakışıklı olmasına rağmen kendinde sürekli kusur bulurdu. Gitti kulak ameliyatı oldu vs. şimdi de sakallarına kıllarına takmış çok sıklar diyor, asla foto çekilmez ben çirkinim der kaçar çekilmekten. Bana onu anımsattın senin de sonun bu yola girer.

Kamerayı doğru kabul edenleri anlamadım. Yansıtma açısından tamam, ayna tam ters gösteriyor fakat kamera daha kötü. Kameradan kameraya, lensten lense aşırı fark var. iPhone 4 ve A04 kamerasından mı iPhone 15 Pro Max kamerasından mı S24 Ultra kamerasından mı bahsediyoruz yani? İnsanın ten renginden tutun saçının detayına kadar değişiyor.

Seninkisi kendini beğenmeme hastalığı, kuzenimde de vardı çok yakışıklı olmasına rağmen kendinde sürekli kusur bulurdu. Gitti kulak ameliyatı oldu vs. şimdi de sakallarına kıllarına takmış çok sıklar diyor, asla fotoğraf çekilmez ben çirkinim der kaçar çekilmekten. Bana onu anımsattın senin de sonun bu yola girer.

Haklısın :)

Kamerayı doğru kabul edenleri anlamadım. Yansıtma açısından tamam, ayna tam ters gösteriyor fakat kamera daha kötü. Kameradan kameraya, lensten lense aşırı fark var. iPhone 4 ve A04 kamerasından mı iPhone 15 Pro Max kamerasından mı S24 Ultra kamerasından mı bahsediyoruz yani? İnsanınten renginden tutun saçının detayına kadar değişiyor.

Ben de katılıyorum. Daha 5-10 sene önceki telefonların arka kamerası bu kadar iyi çekim yapamıyordu. Her sene kameralar da gelişiyor. Şöyle bir durumda arka kamera en doğrusu demek çok doğru olmaz.

Kamerayı doğru kabul edenleri anlamadım. Yansıtma açısından tamam, ayna tam ters gösteriyor fakat kamera daha kötü. Kameradan kameraya, lensten lense aşırı fark var. iPhone 4 ve A04 kamerasından mı iPhone 15 Pro Max kamerasından mı S24 Ultra kamerasından mı bahsediyoruz yani? İnsanınten renginden tutun saçının detayına kadar değişiyor.

Hocam olay kalite değil.
Arka kameradan bakınca yüzün asimetrik, saçın ters, yüzünün bir tarafı içe doğru diğer tarafı daha geniş dışa doğru falan gözüküyor.
Ben saçımı sola atıyordum doğduğumdan beri arka kamera ile kendimi 1 kere çektim ertesi gün sağa attım.

Geri
Yukarı