Aynı anda 2 üniversite okumak mümkün mü?

RichShinobi

Femtopat
Bu sene bir üniversitede 4 yıllık iktisat bölümüne başlayacağım. Aynı anda açık öğretim ile 4 yıllık yönetim bilişim sistemleri okumayı planlıyorum.
Ancak emin olamadığım/net öğrenemediğim bir şey var, aynı anda iki 4 yıllık bölüm okunabiliyor mu?

Okuyabilirsin. AÖF'den uzaktan alabilirsin.
AÖF'e kayıt olursam şu an kaydımın olduğu üniversitemdeki kaydıma bir şey olmaz, silinmez değil mi?Sorularım biraz saçma olabilir ama kusura bakmayın; bilmediğim, internetten istediğim bilgileri bulamadığım ve üniversiteleri arayarak bu sorunumu onlarla uzun uzun konuşmak istemediğim için soruyorum. :D

AÖF'e kayıt olursam şu an kaydımın olduğu üniversitemdeki kaydıma bir şey olmaz, silinmez değil mi?Sorularım biraz saçma olabilir ama kusura bakmayın; bilmediğim, internetten istediğim bilgileri bulamadığım ve üniversiteleri arayarak bu sorunumu onlarla uzun uzun konuşmak istemediğim için soruyorum. :D
Hayır. Ama zorlanabilirsin. Yönetim Bilişim Sistemleri biraz zor bir bölüm. Bilişim Sistemleri okuyorum ben de, müfredat olarak programlama/yazılım dersleri olmakla beraber Yönetim ve organizasyon dersleri ağırlıklı bir bölüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı