Aynı anda hem kulaklık hem hoparlör kullanma

Dosya Ekleri

• realtek.png
    realtek.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 2.963
eğer realteki kullanıyorsanız konektör ayarlarına girip hd ses ön panelde olur onu ac97 ön panele çeviriniz ses gelir sizde farklıysa konektör ayarlarında deneyerek bulabilirsiniz

ÇÖZÜLDÜ:
Kardeşim üsttekini işaretledim ve oldu. Şimdi hem kulaklıktan hem hoparlörden ses geliyor.
Sabahtan beri uğraşıyorum :D
Teşekkür ederim. :)

Kardeşim merhaba konuyu tekrar hortlatıyorum ama kusura bakma. Ben bilgisayarı kulaklık ile kullanıyordum oyun oynarken yarıyordu işime, dizi film izlerken sıkıntı oluyordu hoparlör aldım hoparlörde de yeşil jak girişi ve USB var. Ben ikisini de bağlamak istiyorum online oyun oynarken kulaklığı kullanacağım, müzik film dizi keyfi yaparken hoparlörü, bu sorunu nasıl çözerim?

Kardeşim merhaba konuyu tekrar hortlatıyorum ama kusura bakma. Ben bilgisayarı kulaklık ile kullanıyordum oyun oynarken yarıyordu işime, dizi film izlerken sıkıntı oluyordu hoparlör aldım hoparlörde de yeşil jak girişi ve USB var. Ben ikisini de bağlamak istiyorum online oyun oynarken kulaklığı kullanacağım, müzik film dizi keyfi yaparken hoparlörü, bu sorunu nasıl çözerim?
Ben kulaklığı kasanın ön girişine takıyorum, hoparlör jakını ise arka girişe. İkisini de kullanabiliyorum aynı anda.

Mesela diyelim Youtube'dan müzik açtım ancak kulaklıktan değil hoparlörden dinlemek istiyorum.
Jak çıkar-tak derdiyle uğraşmamak için diyelim müzikten sonra hemen oyuna girdim bu kez hoparlörün sesini kısıp direkt kulaklığı takıcam.
İnşallah anlatabilmişimdir :D İşte bu yüzden :)
ben de senin anlattığının aynısından istiyorum olur mu acaba

Geri
Yukarı