Aynı anda hem kulaklık hem hoparlör kullanma

Ben kulaklığı kasanın ön girişine takıyorum, hoparlör jakını ise arka girişe. İkisini de kullanabiliyorum aynı anda.
Hocam merhaba, detaylı bir şekilde nasıl yapıldığını tekrar anlatır mısın? Kulaklığı ön jak girişine taktım, hoparlörü arkadaki yeşil jak girişine taktım. Kulaklıktan ses geliyor fakat hoparlörden gelmiyor. Sağ alttan yürütme cihazını değiştiriyorum fakat yine sonuç aynı. Nasıl yapacağım?

Hocam merhaba, detaylı bir şekilde nasıl yapıldığını tekrar anlatır mısın? Kulaklığı ön jak girişine taktım, hoparlörü arkadaki yeşil jak girişine taktım. Kulaklıktan ses geliyor fakat hoparlörden gelmiyor. Sağ alttan yürütme cihazını değiştiriyorum fakat yine sonuç aynı. Nasıl yapacağım?
Hocam voicemeeter uygulamasını indirin sonra gerisi çok kolay

Hocam bu uygulama sayesinde, oyun oynarken hoparlörü iptal, müzik dinlerken de kulaklığı iptal edebilir miyim? Çünkü oyun oynarken hoparlörden ses gelmesini istemiyorum. Bu olanağı sunuyorsa hemen indireyim.
Seçebiliyorsunuz hangi cihazı kullanmak istediğinizi sesi de yükseltiyor bı tık

Hocam 2. sayfayı dikkatli okursan uygulamadan yapabilirsin diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı