Aynı bellekteki 2 disk nasıl birleştirilir?

Hocam bir de şöyle bir şey fark ettim. Bilgisayarın videolar klasörü ile bu disk aynı. İkisine de girdiğim zaman aynı dosyaları görüyorum. Bundan dolayı silmeme izin vermiyor olabilir mi? Eğer bunu düzeltmenin yolu varsa belki düzelttikten sonra silmeme izin verebilir.
Eki Görüntüle 1711877

Sağ tıklayıp özellikerine girin orada dosya konumu var. Onu C diskinde bir klasöre seçin her şeyi aktarmayı size soracak onaylayın aktarır. Daha sonra silmeyi yeniden deneyin.

Sağ tıklayıp özellikerine girin orada dosya konumu var. Onu C diskinde bir klasöre seçin her şeyi aktarmayı size soracak onaylayın aktarır. Daha sonra silmeyi yeniden deneyin.
Hata verdi hocam :(
Screensşhot_1.png

Hocam yaptığın işlemleri yönetici hesabıyla yapıyorsunuz doğru mu ?.
Bilmiyorum hocam. Yönetici onayı istemiyor bunları yaparken.

uygula butonuna tıkladıktan sonra çıkan 2. uyarıda, taşımak istiyor musunuz diye sorduğunda hayır deyin.
Hocam bu seferde klasör C diskine dönüştü ve içine C diskinde ki dosyalar yüklendi :D
Screen12shot_1.png

Valla sizlerle birlikte bugün bunu halledebilirsek çok sevineceğim :)

Bilmiyorum hocam. Yönetici onayı istemiyor bunları yaparken.

Hocam bu seferde klasör C diskine dönüştü ve içine C diskinde ki dosyalar yüklendi :D
Eki Görüntüle 1711927

Valla sizlerle birlikte bugün bunu halledebilirsek çok sevineceğim :)
Hocam MiniTool Partition Wizard free indirip halletmiştin bile bundan demiştim.İlla kurmak istemiyorum dersen bir Linux Ubuntu live usb oluştur.Aynı işlemi Gparted programı ile yap ve Windows'a dön.

Hocam MiniTool Partition Wizard free indirip halletmiştin bile bundan demiştim.İlla kurmak istemiyorum dersen bir Linux Ubuntu live usb oluştur.Aynı işlemi Gparted programı ile yap ve Windows'a dön.
Hocam şimdi farklı bir sorun çıktı ama ortaya işte :d. Bu klasörü düzeltebilirsek hallolacak diye düşünüyorum.

Hocam içinde ki dosyalar windowsla ilgili vs olabilir mi? Sildiğim zaman yazılımsal bir sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Bilgisayar, diskin ismine de 'Sistem Ayrıldı' koymuş.
Eki Görüntüle 1711841
Attığınız klasör de SteelSeries bu bölümü yaratmış ve kullanıyor gözüküyor.Sisteminizde bu şekilde bir aygıt var mı ?.

Attığınız klasör de SteelSeries bu bölümü yaratmış ve kullanıyor gözüküyor.Sisteminizde bu şekilde bir aygıt var mı ?.
Evet. SteelSeries Engine yüklü. Bu Moment klasörü oyun için anlık videolar yakalıyor. Sanırım bilgisayarın video klasörü bu olduğu için buraya yaratmış.

Klasörün üzerine sağ tıklayıp çıkart deyin.
Çıkart yazısı yok hocam.

Geri
Yukarı