Aynı bilgisayardan farklı hesaplar ile GTA 5 oynanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

TheHypesTR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Ben dün Epic Games'ten GTA 5'i aldım ve kurdum. Hesabımı Rockstar Games hesabima bağlayıp tek hesaptan oynayacağım. Ama benim bir de kardeşim var o da kendi Epic Games hesabi ile aldı oyunu ve GTA 5'te kendine ait Online hesabi olsun istiyor. Acaba aynı PC'den (aynı anda olmamak şartıyla) farklı 2 GTA 5 oynanır mı? Eğer oynanıyorsa nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

İhtiyaç sebebi nedir? Ona göre sizi yönlendirsek daha iyi olur.

İhtiyaç sebebi nedir? Ona göre sizi yönlendirsek daha iyi olur.
Benim bir bilgisayarım var ve birde kardesim var o da bende kendimize ait online karakterlerimiz olsun istiyoruz acaba bu mümkün mü şeklinde sormuştum. Eskiden crackli oynarken bile çok karisiklik oluyordu online de daha kötü olur diye sormuştum.

GTA5 dursun, kendi Epic Games hesabından çıkıp onunkine girdiğinde bulut teknolojisi saveyi ona işler diye tahmin ediyorum. Yani 2 tane GTA5 yüklemenize gerek yok hesap değiştirin yeterli.

GTA5 dursun, kendi Epic Games hesabından çıkıp onunkine girdiğinde bulut teknolojisi saveyi ona işler diye tahmin ediyorum. Yani 2 tane GTA5 yüklemenize gerek yok hesap değiştirin yeterli.
Evet tek gta 5 oyununu söyledim bende zaten mesela hesap değişikliğini yaptim Epic Gamesten, Rockstar Games hesabimi da degistirmem gerekir mi otomatik değişir mi?

Mesela sen oynadın oynadın, sonra kardeşin geçecek. Aynen bu adımları yap sırayla.

Önce Rockstar Games'i sonra Epic Games'i kapat yani çıkış yap.
Sonra kardeşin Epic Games hesabını girsin.
Rockstar Games'e geldiğinde otomatik olarak kardeşinin Epic Games hesabına bağlanacak.
Bu şekilde oynar sen geçeceğin zaman işlemleri tekrarlayacaksın.

Mesela sen oynadın oynadın, sonra kardeşin geçecek. Aynen bu adımları yap sırayla.

Önce Rockstar Games'i sonra Epic Games'i kapat yani çıkış yap.
Sonra kardeşin Epic Games hesabını girsin.
Rockstar Games'e geldiğinde otomatik olarak kardeşinin Epic Games hesabına bağlanacak.
Bu şekilde oynar sen geçeceğin zaman işlemleri tekrarlayacaksın.

Teşekkürler konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı