Aynı fiyata PS5 normal versiyon mu alınır Slim versiyon mu?

Hocam ilkte 15 idi aslında sonrasında ben tamam deyip baya bi beklettim arkadaşı. O süreçte de 17.500 oldu bende ayıp olmasın çok beklettim diye tamam dedim. Yoksa evet dediğiniz daha mantıklı.
Ben olsam şahsen şuanda merak ettiğim bir kulaklık var Sony XM4 Hollanda 2.el sitesinden buldum çok ucuza kuzenime aldırıcam Türkiyede yok mesela doğru düzgün olanda 10 bin TL ben 4 bine aldırıyorum 😁

Farklı bir şey aldırın illa alacaksa. Kozmetik,parfüm vs olabilir ama ps5 garantisiz olacak çok büyük bir eksi yani.

Mantıklı olmaz, bizim millet malına zerre değer vermeyip ayı gibi kullandığı için o garantide boşa gider.
Sıfır yurtdışı daha mantıklı.
Sıfır slimler 2 yıl garantili açılmamış kutu 18'e satılıyor hocam bence mantıklı ama siz bilirsiniz tabi.

Ben olsam şahsen şuanda merak ettiğim bir kulaklık var Sony XM4 Hollanda 2.el sitesinden buldum çok ucuza kuzenime aldırıcam Türkiyede yok mesela doğru düzgün olanda 10 bin TL ben 4 bine aldırıyorum 😁

Farklı bir şey aldırın illa alacaksa. Kozmetik,parfüm vs olabilir ama ps5 garantisiz olacak çok büyük bir eksi yani.

Sıfır slimler 2 yıl garantili açılmamış kutu 18'e satılıyor hocam bence mantıklı ama siz bilirsiniz tabi.
Hocam arkadaş çok uzun yıllardır benim arkadaşım ve oranın vatandaşı. Ürünü de kendi alacak zaten garantilik bir durum olursa ona gönderirim o garantiye verir 😀

@siluette
Sıfır ürün için lafım yok, dediğiniz ürünlerde ithalatçı garantili oluyor, eğer fiyatları güzelse almak mantıklı ki 18k gayet iyi fiyat alınabilir.
Hocam peki sizin yorumunuz nedir sizce slim versiyonunu mu almalıyım Fat kasayı mı?

Hocam o dediğiniz dijital versiyonlar olabilir mi? Çünkü diskli slim versiyonlarında 18'e satılan bir yer göremedim. Bide tek gamepad'li galiba dedikleriniz arkadaşın getireceği 2 gamepad'li.

Hocam peki sizin yorumunuz nedir sizce slim versiyonunu mu almalıyım Fat kasayı mı?

Hocam o dediğiniz dijital versiyonlar olabilir mi? Çünkü diskli slim versiyonlarında 18'e satılan bir yer göremedim.
1708971398188.png

Son düzenleme:
@OSAYİSAMUEL
Yakın fiyatlara Slim tercih edilmeli, aradaki fiyat farkı 3-4K gibi ise fat alınmalı tabii alırken 11 veya 12 serisi alınmalı fat kasada.
Hocam slim versiyon Fat kasaya göre daha iyi diyorsunuz yani. Peki Slim versiyonların yeni üretilenlerinde Fat kasada olduğu gibi dik durması için bir ayaklık veriliyor mu? Bilginiz var mı bu konuda? İlk slim versiyonlarda insanlar yok dese de şuan slim kasa görsellerine baktığımda ayaklıkta olduğunu görüyorum.

Konsolun hafif olması önemliyse Slim alabilirsiniz. Tasarım da göreceli bir kavram kimi ortasında çizgi olmadığı için Fat seviyor kimi de daha ince ve nazik durduğu için Slim seviyor.

@OSAYİSAMUEL
İmkan varsa güncel olması sebebiyle Slim daha iyi olur tabii ancak dediğim gibi fark fazla ise fat alınabilir arada performans farkı yok.
Şu videodan gördüğüm üzere stant gelmiyor ayrı satmaya başlamışlar.

Zaman ayarlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@OSAYİSAMUEL
İmkan varsa güncel olması sebebiyle Slim daha iyi olur tabii ancak dediğim gibi fark fazla ise fat alınabilir arada performans farkı yok.
Şu videodan gördüğüm üzere stant gelmiyor ayrı satmaya başlamışlar.

Zaman ayarlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ikisi de aynı fiyata gelecek. Slim fiyatları daha pahalı diye biliyorum PS5'te (yanlışta biliyor olabilirim) Ama arkadaşım ister slim istersem de Fat kasayı aynı fiyattan getirtecek Slim veya Fat kasa tercih etmemin benim için bir eksisi yada artısı yok arkadaşım getireceği için aynı fiyat.

Hocam ikisi de aynı fiyata gelecek. Slim fiyatları daha pahalı diye biliyorum PS5'te (yanlışta biliyor olabilirim) Ama arkadaşım ister slim istersem de Fat kasayı aynı fiyattan getirtecek Slim veya Fat kasa tercih etmemin benim için bir eksisi yada artısı yok arkadaşım getireceği için aynı fiyat.
O zaman slim tercih edin hocam, aynı fiyatta fat almaya gerek yok.

Geri
Yukarı