Aynı Fiyata VA mı IPS mi?

Bazı VA'lar IPS'lerden daha iyi oluyor diyorlar da aslında kafamı o karıştırıyor biraz. Örneğin hangisinin görüntüsü daha güzel olur ki?

Bu ikisi arasında Acer olanı tavsiye ederim. İkisini de kullanan biri olarak söylüyorum.

Aslen Acer olan Samsung u pis döver. Tepkime süresi, renk derinliği, freesync başarımı ve başarılı ayak tasarımı hepsinde Acer daha önde.

Samsung un ayrıca yatay çizgi problemi mevcut. Gereğinden fazla güç tüketimi de cabası.

Bu ikisi arasında Acer olanı tavsiye ederim. İkisini de kullanan biri olarak söylüyorum.
Galiba o kişiyi buldum. :) ikisini de kullandığınıza göre sizden daha iyi yorum yapacak kimse çıkmaz sanırım. :) neden Acer peki? Her yorumda bir ona gidiyorum bir diğerine. :) siz ne derseniz onu alacağım sanırsam, kullanmışsınız çünkü. Samsung'daki kontrsat oranı daha yüksek. Ona rağmen mi Acer diyorsunuz?

Rica etsem, şu an ikisine de erişiminiz varsa eğer bir fotoğraf ya da video paylaşabilir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba o kişiyi buldum. :) İkisini de kullandığınıza göre sizden daha iyi yorum yapacak kimse çıkmaz sanırım. :) Neden ACER peki? Her yorumda bir ona gidiyorum bir diğerine. :) Siz ne derseniz onu alacağım sanırsam, kullanmışsınız çünkü.

Aslen Acer olan Samsung u pis döver. Tepkime süresi, renk derinliği, freesync başarımı ve başarılı ayak tasarımı hepsinde Acer daha önde. Samsung un kendi ayağı gereksiz fazla yer kaplıyor.

Samsung un ayrıca yatay çizgi problemi mevcut. Gereğinden fazla güç tüketimi de cabası.

İkisini de kullanıp Samsung u iade ettim Acer kullanıyorum.

Acer daki panel gigabyte 4000 liralik aorus monitörde mevcut. Bir kaç ekstra özellik var elbet ama panel aynı panel sonuçta.

Bazı VA'lar IPS'lerden daha iyi oluyor diyorlar da aslında kafamı o karıştırıyor biraz. Örneğin hangisinin görüntüsü daha güzel olur ki?

Samsung almanda fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı