Aynı Game Pass hesabında 2 kişi oynamak

İşletim sistemi
Windows 10

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım ile aynı Game Pass hesabından aynı mail ve şifre üzerinden aynı hesaptan aynı Online oyunu oynayabilir miyiz? Ya da aynı hesaba girersek ikimiz aynı anda farklı oyunları oynarsak sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben denedim çalışmamıştı acaba nasıl yaptığınızı söyler misiniz? Çok uğraştım ama beceremedim çok garip bir sistem kullanmışlar oyun dosyalarına bile erişilmiyor.
Farklı Xbox hesaplarından Game Pass olan Microsoft hesabını bağladım ve Gears of War'da çalıştı.

Farklı Xbox hesaplarından Game Pass olan Microsoft hesabını bağladım ve Gears of War'da çalıştı.
Yani diğer PC'de Xbox uygulamasına GamePass'li hesabı, kendi Xbox uygulmama kendi hesabımla ve Microsoft hesabına da GamePass'li hesapla mı giriş yapacağım? (microsoft hesabı derken PC kullanıcı hesabı olarak mı?) Microsoft hesabı derken hangi yere o hesapla girmem gerekiyor her yere girilecek yer var da kafam karıştı. Microsoft Store veya Kullanıcılardan mı?

Yani diğer PC'de Xbox uygulamasına GamePass'li hesabı, kendi Xbox uygulmama kendi hesabımla ve Microsoft hesabına da GamePass'li hesapla mı giriş yapacağım? (microsoft hesabı derken PC kullanıcı hesabı olarak mı?) Microsoft hesabı derken hangi yere o hesapla girmem gerekiyor her yere girilecek yer var da kafam karıştı. Microsoft Store veya Kullanıcılardan mı?
Ana hesabınızdan normal bir şekilde girebilirsiniz zaten hocam. Diğer hesaba öncelikle başka bir Microsoft Store hesabı ekleyin. Sonra da Game Pass satın alınmış hesabı ekleyin. Sonra Xbox uygulamasını açıp Microsoft Store hesabını değiştire basın. Game Pass hesabınızı seçip değiştirin. Olmuyorsa hesabınıza Windows PIN ekleyin. Öyle deneyin.
2021-05-15.png

Geri
Yukarı