Steam Aynı oyun iki farklı diske nasıl kurulur?

ulassyunus

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Steam'de ETS 2 oyununu farklı iki diske nasıl kurabilirim 2 farklı kullanıcı var biri kardeşimin biri benim kendi hesabımda oyunun dosyalarını farklı bir yere kopyalasam sıkıntı çıkar mı?

Aynı Steam hesabında maalesef olmaz fakat kardeşin için farklı bir Steam hesabı açıp aile paylaşımı ile paylaşabilirsin.

Farklı yere kopyaladığında aynı oyun açılacak bir manası yok maalesef iki farklı oyun olmaz dediğini yaptığında.

Oyunda save sistemi var en üstteki save mesela senin olsun en alttaki kardeşinin olsun o şekilde oynayın olmaz mı?

Herkese merhaba, Steam'de ETS 2 oyununu farklı iki diske nasıl kurabilirim 2 farklı kullanıcı var biri kardeşimin biri benim kendi hesabımda oyunun dosyalarını farklı bir yere kopyalasam sıkıntı çıkar mı?

Kardeşin için Steam hesabı aç ve aile paylaşımını kullan PC'si yoksa bile onun Steam hesabına giriş yap oradan oynasın oyunu.

Aynı Steam hesabında maalesef olmaz fakat kardeşin için farklı bir Steam hesabı açıp aile paylaşımı ile paylaşabilirsin.

Farklı yere kopyaladığında aynı oyun açılacak bir manası yok maalesef iki farklı oyun olmaz dediğini yaptığında.

Oyunda save sistemi var en üstteki save mesela senin olsun en alttaki kardeşinin olsun o şekilde oynayın olmaz mı?

Kardeşimin ve benim Steam hesabım ayrı o konuda bir sıkıntı yok.

İki ayrı disk neden istiyorsunuz?
Ayarları zaten kullanıcının belgelerine kaydetmiyor mu?

Nedeni internetten DLC kuracağım kardeşim Truckers MP'de oynadığı için DLC'leri internetten kuramıyorum.

Dediğim gibi, ayarlar veya modlar kullanıcının belgelerine kaydetiyor. Mantıken onun oyununda senin modların olmaması gerek. Ben mi yanlış biliyorum?

Aslında ikimizde aynı diski kullanıyoruz modlar profil vs. sadece farklı diske kursam yeterli gerekirse saveleri farklı diske taşırım ve şu sorumda var PC'mde 4 tane disk var fakat sadece C ve D sürücülerini görüyor.

Geri
Yukarı