Aynı PC'de, Çift Origin ve Uplay Hesabı Kullanmak

Onur Akgül

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim üzere Bir bilgisayar üzerinden iki farklı Origin, Uplay hesabı açma imkanım var mı? Mesela farklı bi account üzerinden büyük oyun indirirken aynı platform üzerinden oyunuma farklı bir hesapla devam etmek istiyorum. Mümkün müdür?

Bu programların öncelikle ikisini birden çalıştırabilmenin bir yolunu bulman lazım ki bildiğim kadarı ile yok. Ancak Sanal makine içinde yapabilirsin.

Asıl sormak istediğim buradaki amaç nedir? Zaten bir yandan oyun indirirken diğer yandan oynayabiliyorsun. İki farklı Client olunca Ping'in azalacağını sanmıyorsundur umarım?

Bu programların öncelikle ikisini birden çalıştırabilmenin bir yolunu bulman lazım ki bildiğim kadarı ile yok. Ancak Sanal makine içinde yapabilirsin.

Asıl sormak istediğim buradaki amaç nedir? Zaten bir yandan oyun indirirken diğer yandan oynayabiliyorsun. İki farklı Client olunca Ping'in azalacağını sanmıyorsundur umarım?
Tabii ki de hayır. Mesele şu, arkadaşımın kullanmadığı-kullanamadığı Origin ve Ubisoft hesabında Bir kaç oynamak istediğim oyun var. Kendi Origin hesabımda da Battlefield 1, 4 gibi oyunlar var. Sadece indirme olarak düşünmemek lazım uzun vadede bir hesaptan çıkıp diğer hesaba girmek sadece vakit kaybı gibi geldi. Bir de tabi Origin üzerinden diğer hesaptaki oyunu indirirken kendi hesabımdaki BF1'i oynamak istedim. :)

Bende steamde the division vardı, indirimde almıştım, geçenlerde falan 50 gb indirme derdi olmasın diye gittim orjinal kutulu aldım. Şimdi yüklicektim; uplayde ki zaten var olan (division) hesabıma eklemeyim, eklenmez, sıkıntılı olur diye eklemedim. Ürünü başka; yeni bir uplay hesabında etkinleştirip yüklesem dvd'den, sonra; steamla bağdaşık uplay hesabımdan oyunu oynayabilir miyim? Çünkü başta illa key istiyor ve o adımı geçmenin mümkünü yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı