Aynı PC'de Çift Steam Kurulumu

ıısparkıı

Hectopat
Ben internet kafe işletmecisiyim, istorage aracılığı ile online oyunlar ve Steam oyunlarını gameserver üzerinden paylaşıyorum. Gameserver sistem Win 7 ve clientler çoğunluk, Win 7 ve Win 10 olanlar mevcut. Sorunuma gelecek olursak Win 7'lerden Steam'i gameserver üzerinden açarken sorun yaşamıyorum, Win 10'da ise açılması bazen 1-1.5 dakika sürüyor ve bazen de hiç açılmıyor.
Ben de bu amaçla Gameserver'da 2. bir Steam klasörü oluşturdum buraya yükleme yaptım ki Win 10'da Steam'in çalışma prensibinin farklı olacağını varsaydım. Ancak ikinci Steam klasöründen giriş yaptığımda haliyle ilk Steam klasöründeki oyunlar yüklenmemi vaziyette görünüyor ve bende ikinci Steam'den Ayarlar---İndirmeler---Kütüphane klasörlerini seçiyorum burada ilk Steam'in kurulu olduğu klasörü seçiyorum ve aynen şu ifade yer alıyor: "Seçilen diskte zaten bir kütüphane klasörü bulunuyor. Steam sizin için çok sayıdaki oyun yüklemelerini tek bir klasörde yönetecektir." Acaba ben mi yanlış yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı