Aynı ürünlerin fiyat farkı neyden kaynaklanıyor?

Bu fiyat civarında bulamadım hocam baktım fakat. Sanırım tek çareniz Nanokatalog'dan almak olacak.
Hocam nanokatolog sitesine nedense pek güvenemedim. Amazon.com.tr olanda satıcı yorumu kötü dediniz ondan da almayı düşünmüyorum.

Yabancı Amazon.com üzerinden alsam orjinal ve kullanılmamış geleceğinden eminim. Sanırım ordan alacağım, yeni konu açmam gerek yurtdışı alışverişini bilmiyorum.
@Little Bobby

Yabancı amazonda Ürün kodu 4N7-00007

burda satılanda ürün kodu 4N7-00002 sanırım eski olan versiyon burdaki

Hocam nanokatolog sitesine nedense pek güvenemedim. Amazon.com.tr olanda satıcı yorumu kötü dediniz ondan da almayı düşünmüyorum.

Yabancı Amazon.com üzerinden alsam orjinal ve kullanılmamış geleceğinden eminim. Sanırım ordan alacağım, yeni konu açmam gerek yurtdışı alışverişini bilmiyorum.
@Little Bobby

Yabancı amazonda Ürün kodu 4N7-00007

burda satılanda ürün kodu 4N7-00002 sanırım eski olan versiyon burdaki
Benim de yurtdışı alışverişte pek bir bilgim ve tecrübem yok. Yardım edersem yanlış bilgi verebilirim o yüzden daha bilgili arkadaşların yardımcı olmasını bekliyorum. Kusura bakmayın.

Amazon.com.tr den alınabilir. Gayet iyi içinize sinmezse İstanbul'da yaşıyorsanız Tahtakale'ye gidip satıcını kendi mağazasından bakıp alabilirsin. Hatta Pazarlık bile yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı