Aynı ürünün defalarca konuda önerilmesi

Pro olanı da Pro olmayanı da "Pro" ismi ile satılıyor sanırım. 200TL fiyat bandındaki Harpoon'da PMW3320 var.

Akakçe'den baktığımda hepsi Pro ve 12.000 DPI olarak geçiyor. Pro olmayan model de maksimum 6000 DPI zaten. Pro olup olmadığı iCUE yazılımdan ayırt edilebilir. Maksimum 6000 DPI'a kadar ayarlanabiliyorsa Pro olmayan modeldir.

Akakçe'den baktığımda hepsi Pro ve 12.000 DPI olarak geçiyor. Pro olmayan model de maksimum 6000 DPI zaten. Pro olup olmadığı iCUE yazılımdan ayırt edilebilir. Maksimum 6000 DPI'a kadar ayarlanabiliyorsa Pro olmayan modeldir.
Akakçe de ve diğer sitelerde yazan DPI bilgileri genellikle yanlış oluyor.

Kısaca, 6000 DPI olan modeli alınmamalı.

Sonuna kadar katılıyorum.

200TL fare önerisi konularında bu fareyi çok görüyoruz değil mi? 10 kişi öneriyorsa 9'u bu farenin ne kadar kötü bir fare olduğunu bilmiyordur.

PMW3320 sensör, 80IPS, 20G. Berbat bir ürün, asla para verilmez.

Tabii bunların hiç bir önemi yok. Çünkü Corsair, herkes öneriyor. Farenin sensörünün ne önemi var ki?
G102 LS varken bunu kim öneriyor?! 😡

G102 LS varken bunu kim öneriyor?! 😡
G203 LS daha iyi olur, hem daha ucuz, hem de A S Y A sürümü.
Rapor sistemi bu yüzden var. :)
Maalesef pek işe yaramıyor.
Aynı şey sadece ekipman değil teknik destek veya güvenlik konuları için de geçerli. Aynı mesajdan 5 kere alt alta görmek hoş olmuyor, kirlilik sadece.
Teknik destek konularında o malum sistem fotoğrafını alt alta atıp kaçanlar var. Bir de ekipman konularında üst üste kopyalanıyor, ama hiç alternatif önerilmiyor. Hayır kopyalıyorsunuz, bari attığım alternatifleri de kopyalayın :ROFL:

Aslında doğru arkadaşlar. Patriot SSD'yi alt alta 10 kere gördüğümü hatırlıyorum. Gerçi, hepsini beğendim ama olmaması gerekir.

Bunu ben biraz yapıyor olabilirim. 👉👈

Mesela benim termal macunlar konusunda pek bilgim yok ama şu wmk isimli şeyin fazla olunca iyi olduğunu biliyorum. O yüzden üzgün atıyorum düşük olanlara.

Özür dilerim hepinizden.
Ama klavye konusunda kabul etmiyorum hiçbir iddiayı, çoğunu deneyimledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı