Çözüldü Aynı uygulamayı birden fazla kez açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jess3

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. bir uygulama kullanıyorum (CMD) fakat uygulamayı 4-5 kere ardı ardına açmam gerekiyor. Bu işlemi hızlandırmak için bir kere bastığımda istediğim kadar açılmasını sağlayacak bir Macro veya program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sandboxie ile ilgili video var mı cok zor program gibi gözüküyor.
Aslında zor değil arayüz Türkçe dil desteği mevcut. Yükleyip çalıştırılacak basittir.😉
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar merhaba. Bir uygulama kullanıyorum (CMD) fakat uygulamayı 4-5 kere ardı ardına açmam gerekiyor. Bu işlemi hızlandırmak için bir kere bastığımda istediğim kadar açılmasını sağlayacak bir macro veya program var mı?

Sandboxie programı vardı. İşinize yarar mı acaba? Birden fazla açacak iseniz uygulamayı, deneyebilirsiniz.

Nasıl yazabilirim peş peşe açması için?
- ilk önce çalıştır (CTRL + R tuşları) aç
- açmak istediğin programı tut çalıştırın üzerine bırak
- sonuna "-m" işareti koyarak "Tamam" diyebilirsiniz.

veya şöyle birşey buldum işe yarıyor mu bilemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ama en garanti Sandboxie.

- ilk önce çalıştır (CTRL + R tuşları) aç
- açmak istediğin programı tut çalıştırın üzerine bırak
- sonuna "-m" işareti koyarak "Tamam" diyebilirsiniz.

veya şöyle birşey buldum işe yarıyor mu bilemiyorum.

Ama en garanti Sandboxie.

Aslında zor değil arayüz Türkçe dil desteği mevcut. Yükleyip çalıştırılacak basittir.😉

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı