Ayrı mikrofon ayrı kulaklıktan CS:GO oynamak

polat_32

Hectopat
Önceden almış olduğum ve ses kalitesinden memnun olduğum Pc kulaklığım var. CS:GO'da takım arkadaşlarım ile haberleşmek için yaka mikrofonu veya masaüstü mikrofon almayı düşünüyorum. ( takımla iletişim sağlasam yeter )
Bu şekilde ayrı Kulaklık ayrı Mikrofon kombinasyonu çalışır mı yoksa kulaklık destekli mikrofon mu almam gerekiyor ?

kulaklığın sadece ses kısmını tak kırmızı olan kabloyu takma alacağın mikrofonu o kırmızı kabloyu takacağın yere takarsan olur dönüştürücüye gerek yok

Kulaklığımdan ses kasıp yaka mikrofonunu da oyundaki takım arkadaşlarımla iletişim kurmak için sipariş verdim. Kulaklık ve yaka mikrofonu da 3.5mm jak girişli.
Benim dediğim işe yarıyor zaten yaka mikrofonun tek 1 girişi vardır onuda mikrofon işareti olan jak girişine takıcaksın sonrada bolca ses kasıp arkadaşlarınla konuşabilirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı