Ayrıldığım sevgilim sürekli bana bakıyor

pylex

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, biz sevgilimle yaklaşık iki hafta önce ayrıldık. Bana ayrılmak istediğini söyledi ve nedenini bile söylemedi. Sonra beni engellemesini istedim çünkü daha fazla rahatsız etmek istemiyordum. Hiç düşünmeden engelledi, fakat sorun şu ki bu kız okulda hep bana bakıyor. Günde en az 20-25 kez göz göze geliyoruz. Konuşmak istiyorum ama pek müsait bir an bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Öncelikle merhaba, biz sevgilimle yaklaşık iki hafta önce ayrıldık. Bana ayrılmak istediğini söyledi ve nedenini bile söylemedi. Sonra beni engellemesini istedim çünkü daha fazla rahatsız etmek istemiyordum. Hiç düşünmeden engelledi, fakat sorun şu ki bu kız okulda hep bana bakıyor. Günde en az 20-25 kez göz göze geliyoruz. Konuşmak istiyorum ama pek müsait bir an bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Kaçan kovalanır. Kaç. Ona bakma sakın. Konuşma. Aynı ortamda bulunma.

Nedenini bile söylemeden ayrılması ve bana bu kadar bakması sizce mantıklı mı?
O cinsiyetin bir günü diğer gününü tutmaz güzel kardeşim. Ayrılma kararı aldığı gün kendisi için doğru olan oymuş demek ki ve ayrılmış. Şimdi de muhtemelen pişmanlığını yaşıyor, sana zarf atıyor ki sen yaklaşasın. Dal kırıldığı yerden mutlaka bir kere daha kırılır, bu hatayı yaptım, beni terk eden kişiyi affettim. Olmadı. Sizin yaş grubunda ilişki dinamikleri nasıldır bilmem ama ben olsam terk edildiğim kişiye bir şans daha vermem.

Geri
Yukarı