Ayrılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir üyenin önemli olup olmadığına, onun tanınma seviyesine bakarak mı karar veriyorsun?
Evet. Çünkü kimse tanımıyor iken bir daha girmiceğini söylemenin ne anlamı var? @Lyrinx hocam geçenlerde bırakmıştı. Onun yazması mantıklı, çünkü onu tanıyanlar vardı. Ama bu arkadaşın yazmasına ne gerek var?

Evet. Çünkü kimse tanımıyor iken bir daha girmiceğini söylemenin ne anlamı var? @Lyrinx hocam geçenlerde bırakmıştı. Onun yazması mantıklı, çünkü onu tanıyanlar vardı. Ama bu arkadaşın yazmasına ne gerek var?
Günlük ilgi dozunu burada alamazsın dostum.

Ne oldu, başınıza ne geldi bilmiyorum ancak burada bazı arkadaşlar komik olduklarını zannedip kabalaşabiliyorlar. Sadece bir örnek göstermek istiyorum, belki burada da bunu yapanlar vardır ancak özellikle küçük yaştaki arkadaşlarımızın açtığı konularda çok kaba yorumlar görüyorum. Bilgisayar hayali kuran küçük bir kardeşimiz "Turbox iyi midir?" diye konu açtığında ne oluyor yani? Ona kaba davranınca elimize ne geçiyor? Turbox'un kötü bir marka olduğunu bilmiyorsa bu onun suçu değil, tatlı dille anlatılabilir. Bu gibi örnekleri her gün görüyoruz maalesef. O yüzden bazen komik olmak için nezaket kurallarını hiçe sayan kim varsa şutlanması gerektiğini düşünüyorum.
Yolunuz açık olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı