Çözüldü Ayrılmamış alandan disk oluştururken "Seçtiğiniz işlem diskleri dinamik disklere dönüştürür" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

480164

Hectopat
Bu uyarı ne demek yani yeniden başlatınca işletim sistemini başlatamayacağım mı? USB yok formatta atamam korkuyorum.

1659699718045.png

Bir de C: Diski böyle oldu.

1659699755532.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk MBR ise 4'ten fazla birincil bölüm oluşturmaya çalışırsanız bu şekilde bir uyarı alırsınız, bilgisayar UEFI destekliyorsa GPT-UEFI olarak Windows'u tekrar kurabilirsiniz. Bilgisayar UEFI destekliyor ve format atamam derseniz bu rehberi takip edebilirsiniz.
Bu uyarı ne demek yani yeniden başlatınca işletim sistemini başlatamayacağım mı?
Uyarıya göre geçerli önyükleme birimi dışındakileri başlatamayacağınızı belirtiyor, Windows büyük ihtimalle açılır ama başka bir sorun yaşar mısınız bilemem.

Sadece bunlar var ve C: İşareti tekrar gelmiş.
1659701909518.png

Diskin 4'ten fazla bölünürse dinamik diske dönüştürür ve sistemsel sıkıntılar çıkabilir.
Disk MBR ise 4'ten fazla birincil bölüm oluşturmaya çalışırsanız bu şekilde bir uyarı alırsınız, bilgisayar UEFI destekliyorsa GPT-UEFI olarak Windows'u tekrar kurabilirsiniz. Bilgisayar UEFI destekliyor ve format atamam derseniz bu rehberi takip edebilirsiniz.

Uyarıya göre geçerli önyükleme birimi dışındakileri başlatamayacağınızı belirtiyor, Windows büyük ihtimalle açılır ama başka bir sorun yaşar mısınız bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı