Ayşe Hilal Sayan Koytak BTK Genel Müdürlüğü'ne atandı

Neden şaşırıyorsunuz ki, tek bir hedefleri var, yönetilebilir insanları ilgili yerlere koymak ve pastanın kaymağını değil tamamını halletmek.

Ben şaşırmıyorum bu olanlara. Zaten yıllardır böyle. Özellikle 2011'den bu yana direkt aile şirketi gibi yönetiyorlar ülkeyi. Şiddeti de son yıllarda ciddi arttı. Hele ki 15 temmuz 2016'dan bu yana daha da artmış durumda.

BTK zaten bir işe yaramıyordu. İşe yaramayan kurumun başına geçip yine işe yaramayan kurum olarak devam edecek.

Çizgilerini bozmuyorlar hiç, helal.
İşe yaramıyor da işte onların mantığı birkaç farklı yerden daha maaş almak. Kim bizim yandaşımız o daha çok kazansın mantığı. Millet memur olup atanmak için günlerce, aylarca ders çalışır ama bir kişinin lafıyla atananlar birkaç farklı yerden maaş alır. İçi boş bir sürü kurum var, yaptığı iş nedir bilmediğim kurumlar var ülkede.

@21584 Senelerdir aynı, hiç değiştirmiyor.

Hak edenin hakkıyla bir yerlere geleceği bir ülke görebilecek miyiz merak ediyorum. Bu ülkedeki siyasetle pek olacak iş değil gibi. Kim gelirse gelsin hep aynı şeyler tekrarlanıyor.

Acaba buraya da erişim engeli gelir mi diye korkar oldu forum ama kimse merak etmesin bu millet bu seçimlerde AKP'ye "erişim engeli" getirecek. Ekleme: Trollerden bir arkadaş mesajıma haha tepkisi vermiş gülsün ama unutmasın "son gülen iyi güler!"

Son düzenleme:
BTK'nın açılımı ne diye sorsan bilmez.

Biliyor biliyor söyledi bile (batır - tüket - kaç) ahanda bu şekil dedi ve genel müdür oldu 😂😂

Acaba buraya da erişim engeli gelir mi diye korkar oldu forum ama kimse merak etmesin bu millet bu seçimlerde AKP'ye "erişim engeli" getirecek. Ekleme: Trollerden bir arkadaş mesajıma haha tepkisi vermiş gülsün ama unutmasın "son gülen iyi güler!"

Forumda troll ve koyun çok 🐑🐑 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı