AYT 100 bin sıralama yapabilir miyim?

Babayiğit16

Centipat
Daha fazla  
Dershaneye gidiyorum fakat pek verim alamıyorum. Dershaneden sonra konu tekrarı yapıyorum. Temelim yok haftada 5 gün adamakıllı 5 saat civarı çalışıyorum. Sıfırdan 1 senede 100 bine girebilir miyim? Konular yetişir mi?

Dershaneye gidiyorum fakat pek verim alamıyorum. Dershaneden sonra konu tekrarı yapıyorum. Temelim yok haftada 5 gün adamakıllı 5 saat civarı çalışıyorum. Sıfırdan 1 senede 100 bine girebilir miyim? Konular yetişir mi?
Son güne kadar konu çalışabilirsin çalışırsan yaparsın.

Hedef ne

Mühendislik istiyorum. Başta bilgisayar olmak üzere. Eğer olmazsa Makine, Endüstri mühendisliği gibi şeyler düşünüyorum.

Yani 300 bin sıralamaya bile var bunlar ama kötü yerlerde.
Güzel yök atlastan istediğin üniversitesiyi seç puanına bak hedefinide yüksek tut bende bu sene üniversitesiye başlıyor elektrik elektronik mühendisliği İngilizce okuyacağım

51k doğru düzgün çalışamadım :(
Çok iyi, daha ne olsun. Tebrik ederim. Arkadaşlarım 2 sene dershaneye gitti hesapta çoğu 300 bine falan girdi.

Çok iyi, daha ne olsun. Tebrik ederim. Arkadaşlarım 2 sene dershaneye gitti hesapta çoğu 300 bine falan girdi.
Nedense bu forumda herkes çok kolaymış gibi yorum yapıyor bu konulara hiç inandırıcı gelmiyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı