AYT 2020 zorluk derecesi nedir?

HayatYordu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün 2020 AYT denemesi çözeyim dedim, şu ana kadar ezberlediğim (yaklaşık 250 yazar eser) hiçbir şey yoktu. Ne yazar eser ne de tam anlamıyla eser içeriği. Sorular bana çok detay geldi. Sizce bu sınavın zorluğu neydi? Bu sene 2020 gibi olursa ben kesin elenirim.

Hocam kolay olmasını yığılma olmasıyla anlarsınız ancak sıkıntı sizde değil işte siz kendiniz diyorsunuz eserler sorulmamış çalışanla çalışmayan ayrıt edilmedi tavsiyem 2021 senesine bakın.

P. Tesi 2021 yılını çözeceğim teşekkür ederim. Bu sene istediğim gibi gelmezse sonuç daha deneyemeyeceğim o yüzden biraz stres var üstümde.

Mat adına kolay bir sınavdı ama diğer derslere katılmıyorum stabil her sene olan sınavın aynısı olup sadece bazı konuların yerine diğer konulardan gelen soru sayısı fazlaydı bu da kolay algılandı aksine o hemen hemen kolay diyeceğimiz konulara insanlar daha fazla çakışma fırsatı bulduğu için kolay geldi yoksa açın bakın her sene birbirinin aynısı.

2021 çok zor deniliyordu hatta dershane hocam bir iddiada bulunmuştu Türkiye'de bir mat profesör verilen o sürede AYT matta 25'ten fazla yapamaz demişti.

Evet zor olduğunu ben de biliyorum, o dönem üniversite okuyordum zevkine girmiştim sınava, ama sınavın içeriğini unuttum tekrar çözmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı