AYT biyoloji kanal önerisi

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi Sosyaller. Şu anda mezunum. Biyolojim kötü değil fakat çok çok iyi de diyemem, normal bir seviyedeyim. Dr. Biyoloji ile gitmeyi düşünüyordum ama yine de emin olamadım. Sizler kanal olarak kimi önerirsiniz?

Herkese iyi sosyaller. Şu anda mezunum. Biyolojim kötü değil fakat çok çok iyi de diyemem, normal bir seviyedeyim. Dr. Biyoloji ile gitmeyi düşünüyordum ama yine de emin olamadım. Sizler kanal olarak kimi önerirsiniz?

Benim ilk mezun senem ve TYT de dr bioloji izliyorum ama el yazısı çok kötü ve sürekli konudan konuya atlıyor ve buna sarmal model diyor. İleriyi bilsem sorun olmaz hatta daha iyi olur ama hiçbir şey bilmeyen birisi için hiç iyi olmayan bir kanal. Videoyu durdurup yazdıklarını kitaba geçirmek istesem geçiremiyorum çünkü yazısı okunmuyor. Geri sarıp dinleyip yazmak gerekiyor. Kitabı biz yazmasak hazır yazılı gelse biz not alsak çok daha iyi olabilirdi. Bunlar benim dr bioloji hakkında fikirlerimdi. AYT olarak da selin hocadan devam ediyorum ama selin hoca da videoları çok geç atıyor anlatması gayet güzel.

Benim ilk mezun senem ve TYT de dr bioloji izliyorum ama el yazısı çok kötü ve sürekli konudan konuya atlıyor ve buna sarmal model diyor. İleriyi bilsem sorun olmaz hatta daha iyi olur ama hiçbir şey bilmeyen birisi için hiç iyi olmayan bir kanal. Videoyu durdurup yazdıklarını kitaba geçirmek istesem geçiremiyorum çünkü yazısı okunmuyor. Geri sarıp dinleyip yazmak gerekiyor. Kitabı biz yazmasak hazır yazılı gelse biz not alsak çok daha iyi olabilirdi. Bunlar benim dr bioloji hakkında fikirlerimdi. AYT olarak da selin hocadan devam ediyorum ama selin hoca da videoları çok geç atıyor anlatması gayet güzel.
Hocam ben de genel olarak not almayı sevmeyen birisiyim ama buna rağmen çok güzel bir şekilde anlayabiliyorum. Selin Hoca'yı geçen sene sadece TYT için izlemiştim. Bir yandan Senin Biyolojin kanalını da önerenler vardı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam ben de genel olarak not almayı sevmeyen birisiyim ama buna rağmen çok güzel bir şekilde anlayabiliyorum. Selin Hoca'yı geçen sene sadece TYT için izlemiştim. Bir yandan senin biyolojin kanalını da önerenler vardı. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben dr biolojinin kitabını almamış olsaydım TYT için selin hocadan devam ederdim. Diğer belirttiğiniz kanalı daha önce hiç izlemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı