AYT edebiyat izlemek için kanal önerisi

yusology

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda Benim Hocam Kadir Gümüş'ten dinliyorum. Milli edebiyat kısmına kadar geldim bu seriyi bitirdiğimde tekrar yapmayı düşünüyorum, önerebileceğiniz bir kanal var mı? Türkçenin Matematiği kanalını gördüm fakat iyi mi bilmiyorum. Öneriniz varsa yazabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçenin Matematiği iyidir aslında ama izlerken bazen sinir bozucu geliyordu. Sınav yaklaştığında AYT Edebiyat Denemesi var Türkçenin Matematiği kanalının onu kesinlikle çöz. Baya işini görür. Ve MEB'in yayınlandığı adım adım denemelerini de çözebilirsin.

Rüştü Hoca bence en iyisi. Benim Hocam epey ayrıntılı anlatıyordu, o yüzden pek anlamıyordum.

Rüştü Hoca bence en iyisi. Benim Hocam epey ayrıntılı anlatıyordu, o yüzden pek anlamıyordum.
Rüştü Hoca'nın ayt kitabını almıştım. Sınavda çıkar diye en gereksiz yazarları ve eserleri de eklemiş. O yüzden biraz kafam karışıyordu. Düz anlatım videoları varsa iyidir ama kitabını almanızı önermiyorum.

Rüştü Hoca'nın ayt kitabını almıştım. Sınavda çıkar diye en gereksiz yazarları ve eserleri de eklemiş. O yüzden biraz kafam karışıyordu. Düz anlatım videoları varsa iyidir ama kitabını almanızı önermiyorum.
Bende aynı sebepten başka hocaya geçeceğim. Tavsiyeniz var mı?

Kaliteli sana bir şeyler katacak neredeyse full yapmanı sağlayacak tek hoca Kadir Gümüş

Yeni konular

Geri
Yukarı