AYT kalan konularım Nisan'da biter mi?

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
AYT kimya
-Karbon kimyasına giriş.
-Organik bileşikler.
-Enerji kaynakları ve bilimsel gelişmeler.

AYT biyoloji tamamı.

Geometri

-Katı cisimler.
-Çemberin analitiği.

AYT matematiğim konu olarak bitiyor zaten arkadaşlar. Bu kalan konulara nasıl bir çalışma şekli izlemeliyim? Şimdiden teşekkürler, iyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her konu illaki biter de AYT Biyolojinin tamamı mental olarak da yoracaktır. Keşke zamanında düzenli bir çalışma yapsaydınız. Hedefiniz nedir?
Başta biyolojiye de çalışıyordum, sayısal konulardan bir anda sözele geçince kafam kaldırmıyordu. İstanbul Aydın Üniversitesi - Dijital Oyun Tasarımı. Ama sınavda beklediğimden üst bir performans sergileyip Bahçeşehir gelirse neden olmasın?

@Stokeley anlıyorum 100-150 bin bandında alır tahminimce bu sene. Netleriniz ne durumda?
TYT netlerim 70 civarı, AYT netlerimi daha fazla deneme çözüp bir ortalama almalıyım. Geciken kargo nedeniyle anca gelebildi denemeler.. Onun dışında 2021 AYT çözmüştüm Matematikten 15 Fenden 7 net çıkarmıştım aşağı yukarı. (Konularımın çoğu bitmemişti o zaman.)

Yani AYT netlerim için bir değer söylemek yanlış olur, güncel bir şekilde çözüp değerlendirmeliyim.

OBP'm muhtemelen 95-97 gelecek.

Bu arada açık öğretimdeyim, evden hazırlanıyorum okula vs. zamanım gitmiyor yani.

@Stokeley açık öğretimde olmanıza sevindim. Çalışmayı bırakmayın, TYT için de haftada 2-3 deneme yeterli olacaktır. 70 netiniz olduğuna göre muhtemelen ciddi konu eksiğiniz yoktur, biraz AYT'ye yoğunlaşmak lazım. TYT adına da kesin net getirebilecek konulara bakın.

@Stokeley açık öğretimde olmanıza sevindim. Çalışmayı bırakmayın, TYT için de haftada 2-3 deneme yeterli olacaktır. 70 netiniz olduğuna göre muhtemelen ciddi konu eksiğiniz yoktur, biraz AYT'ye yoğunlaşmak lazım. TYT adına da kesin net getirebilecek konulara bakın.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler hocam. Motivasyonu elden bırakmamak gerekli, durmak yok devam. 💪

@Stokeley yaparsınız yahu. YKS sınavı gözde büyültülecek kadar zor bir sınav değil. Bilinçli öğrencisin, açık liseye de geçmişsin. Millet şimdi okul sınavlarıyla uğraşırken sen de YKS kas :) Değerlendir bu fırsatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı