AYT konularını kaç günde bitirebilirim?

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı sizce günde 5-6 saat çalışma ile AYT sayısal (Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji) konularını kaç günde bitirebilirim? Maksimum 1,5 aya yetişir mi hepsi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle hocam elimden geleni yapıyorum gece gündüz çalışıyorum inşallah AYT Sayısalı anlayarak güzel bir şekilde bitirebilirim sanada başarılar.
İnşallah hocam sağolasın. Bende sayısalcıyım, avatajımız varken değerlendirelim. Türev Limit İntegral yok. Elimizden geleni yapıp tevekkül edelim. Mevla görelim ne eyler, ne eylerse güzel eyler. 😄

Sıfırdan öğreniyorsanız ancak biter ama 11-12'de bir kere bile dinlediyseniz 2 haftada biter. Kalan zamanda deneme çözersiniz. İlk kez öğrenirken trigonometri, denge, genel olarak 11 fiziği zorlayıcı olur. Onun dışındaki konular çerez sayılabilir, geometride analitik belki zorlar çok formül olduğu için.

11. Sınıfa gidiyorum. Günlük 7-8 saat çalışarak trigonometri konusunu 11 günde bitirdim. Yani dediğiniz gibi sıkı bir çalışma şekliniz varsa sizi kimse tutamaz. Kaynak isterseniz Apotemi serisini öneririm. Şimdi Analitik Geometri aldım. Onu da anlayarak bitireceğim inşallah.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı