TYT-AYT Kaç Günde Biter?

Kardeşim aklını kullan git derece yapanları izle kaç tanesi 0 durumdayken sadece 6 ay çalışıp kazanmış. 6 ayda yapılan sınav olsa millet mal mı da özellikle son 2 sene hayvan gibi sınava çalışsın bir siz akıllısınız sanki.
Aga derece mi diyoruz biz derece dedigin ilk 500 ilk 1000 zaten bunlar imkansiz bana göre de cunku bu dereceyi yapan insanlar 4 sene boyunca sürekli calismis kisiler. Benim kastettigim sıralama 20 bindir 30 bindir bu civarlar yani.

Kardeşim aklını kullan git derece yapanları izle kaç tanesi 0 durumdayken sadece 6 ay çalışıp kazanmış. 6 ayda yapılan sınav olsa millet mal mı da özellikle son 2 sene hayvan gibi sınava çalışsın bir siz akıllısınız sanki.
Ben son 6 ay çalışmaya başlayıp sayısal 20 bin yaptım sen istiyorsan 4 yıl çalışabilirsin kendi tecrübelerimle konuşuyorum.

60 günde TYT 120 günde AYT bittiğini size kim söylüyor Allah aşkına? Bir kere TYT bitmez arkadaşlar TYT'de bitme gibi bir konu söz konu değil TYT sınavdan çıkıca biter bunu unutmayın. AYT'ye gelince de sene sonuna kadar temelin yoksa çok çalışsan bile 60 neti geçemezsiniz.
Tyt'yi ben 2 ayda rahat bitirdim 50 netle başlayıp 90 nete çıktım 2 ayda herkes aynı şekilde anlamıyor tamam ama bence az süre değil 60 gün.

Tamam çok çalışmak önemli ama nasıl ve ne kadar derin çalıştığın kat kat daha önemli benim bir günde ilerlediğim konuyu arkadaşlarım 1 hafta uğraşıyordu derin çalışma bence çok çalışmadan daha önemli.

6 ayda her dersten 3 4 tane test kitabı bitiremezsin doğru ama konuları iyi bir şekilde mantığıyla anladıktan sonra yeterince deneme çözersen sınavda da iyi yaparsın.

Ki şuan sınava 6 ay kalmışken adama yapamazsın gibi şeyler söylemektense motive edici şeyler söylenmeli diye düşünüyorum.

O derece yapanların 6 ayda yks süreci diye videoları var mesela:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Ben son 6 ay çalışmaya başlayıp sayısal 20 bin yaptım sen istiyorsan 4 yıl çalışabilirsin kendi tecrübelerimle konuşuyorum.

TYT'yi ben 2 ayda rahat bitirdim 50 netle başlayıp 90 nete çıktım 2 ayda herkes aynı şekilde anlamıyor tamam ama bence az süre değil 60 gün.

Tamam çok çalışmak önemli ama nasıl ve ne kadar derin çalıştığın kat kat daha önemli benim bir günde ilerlediğim konuyu arkadaşlarım 1 hafta uğraşıyordu derin çalışma bence çok çalışmadan daha önemli.

Evet 6 ayda her dersten 3 4 tane test kitabı bitiremezsin doğru ama konuları iyi bir şekilde mantığıyla anladıktan sonra yeterince deneme çözersen sınavda da iyi yaparsın.

90 netle 20 bine girmen sıfır haldeysen imkansız kanka bana kaç AYT neti ile başladığını da söyler misin?

TYT'yi ben 2 ayda rahat bitirdim 50 netle başlayıp 90 nete çıktım 2 ayda herkes aynı şekilde anlamıyor tamam ama bence az süre değil 60 gün.

6 ayda her dersten 3 4 tane test kitabı bitiremezsin doğru ama konuları iyi bir şekilde mantığıyla anladıktan sonra yeterince deneme çözersen sınavda da iyi yaparsın.

Ki şu an sınava 6 ay kalmışken adama yapamazsın gibi şeyler söylemektense motive edici şeyler söylenmeli diye düşünüyorum.

2 ayda TYT'yi rahat bitirdim demişsin TYT'yi bitirmek konuları bitirmek demek değildir TYT'yi bitirmek demek o konulardan yanlışın çıkmayacak şekilde çözmek demektir ki o da imkansız yani TYT bitmez. Arkadaş 0 haldeyim diyor 6 ayda o kadar ilerleyemez senin temelin varmış ki yapmışsın demek ki.

Ki şu an sınava 6 ay kalmışken adama yapamazsın gibi şeyler söylemektense motive edici şeyler söylenmeli diye düşünüyorum.

O derece yapanların 6 ayda YKS süreci diye videoları var mesela:

Muratcanın ya da diğer kanalların 6 ayda sıfır haldeyken bu kadar net yaptığına inanıp bu dereceleri yaptığına inanıyorsan sorun sende kanka mantığını kulan biraz.

90 netle 20 bine girmen sıfır haldeysen imkansız kanka bana kaç AYT neti ile başladığını da söyler misin?
Sınavda 90 yapmadım zaten sınavda 104 net yaptım.
TYT 104 Ayt 65 net diploma 95

6 Ay kala başladığımda ayt konusunda bir şey bilmiyordum.

2 ayda TYT'yi rahat bitirdim demişsin TYT'yi bitirmek konuları bitirmek demek değildir TYT'yi bitirmek demek o konulardan yanlışın çıkmayacak şekilde çözmek demektir ki o da imkansız yani TYT bitmez. Arkadaş 0 haldeyim diyor 6 ayda o kadar ilerleyemez senin temelin varmış ki yapmışsın demek ki.

Muratcanın ya da diğer kanalların 6 ayda sıfır haldeyken bu kadar net yaptığına inanıp bu dereceleri yaptığına inanıyorsan sorun sende kanka mantığını kulan biraz.
Tamam kanka sen sınava 4 yıl çalışabilirsin ben 6 ayda yaptığımı söylüyorum inanıp inanmaman hayatımda hiçbir şey değiştirmeyecek YKS yı gözünde çok büyütme sadece.

50 netten 90 nete 2 ayda çıktım sınava kadar deneme çözdükçe netim arttı.
Bitirdim dediğim her dersin konularını öğrendim sonra deneme çözmeye başladım.
6 Ayda derece olmaz doğru ama yeterince iyi sıralamalar yapılabilir doğru çalışmayla.

Sınavda 90 yapmadım zaten sınavda 104 net yaptım.
TYT 104 AYT 65 net diploma 95.

6 ay kala başladığımda AYT konusunda bir şey bilmiyordum.

Tamam kanka sen sınava 4 yıl çalışabilirsin ben 6 ayda yaptığımı söylüyorum inanıp inanmaman hayatımda hiçbir şey değiştirmeyecek YKS'yı gözünde çok büyütme sadece.

50 netten 90 nete 2 ayda çıktım sınava kadar deneme çözdükçe netim arttı.
Bitirdim dediğim her dersin konularını öğrendim sonra deneme çözmeye başladım.
6 ayda derece olmaz doğru ama yeterince iyi sıralamalar yapılabilir doğru çalışmayla.

50 netten 90 nete çıktıysan konuları hızlı anlıyorsundur kanka herkes senin gibi olacak değil 6 ayda matematikte 0 netten en fazla 25-30 nete çıkarsın temelin yoksa ben bunu demeye çalışıyorum. Ben de mesela 1 tane soru bankası bile çözmedim matematikten ama netlerim TYT'de de AYT'de de 30'un üstünde geliyor ama ben çıkıp da insanlara soru bankası çözmeden de fullersiniz diyemem çünkü herkes benim gibi senin gibi olamayabilir. İnsanlara tavsiye verirken kendi üzerinizden vermeyin ortalama bir insan için konuşun yoksa süper zeka biri 1 ayda da bitirir TYT konularını sıfırdan.

50 netten 90 nete çıktıysan konuları hızlı anlıyorsundur kanka herkes senin gibi olacak değil 6 ayda matematikte 0 netten en fazla 25-30 nete çıkarsın temelin yoksa ben bunu demeye çalışıyorum. Ben de mesela 1 tane soru bankası bile çözmedim matematikten ama netlerim TYT'de de AYT'de de 30'un üstünde geliyor ama ben çıkıp da insanlara soru bankası çözmeden de fullersiniz diyemem çünkü herkes benim gibi senin gibi olamayabilir. İnsanlara tavsiye verirken kendi üzerinizden vermeyin ortalama bir insan için konuşun yoksa süper zeka biri 1 ayda da bitirir TYT konularını sıfırdan.
Süper zeka olduğumu düşünmüyorum 90 neti çok büyütüyorsun 15 sosyal 15 fen 35 türkçe 25 mat yapsan 90 oluyor zaten.

Süper zeka olduğumu düşünmüyorum 90 neti çok büyütüyorsun 15 sosyal 15 fen 35 Türkçe 25 mat yapsan 90 oluyor zaten.

Arkadaş 35 Türkçe sana kolay geliyor olabilir 25 mat da bana çok az geliyor mesela anlatabildim mi? Herkes aynı değil sen sıfır olan adama 35 Türkçe yapmak zor değil diyorsun adam toplam 35 yapamıyor belki de daha.

aynen 1 tane bile soru bankası çözmeden 30 un üstünde net geliyormuş 😆😆. Ufak at da kuşlar da yesin.

Geri
Yukarı