AYT Matematik Fasikül Önerisi

Acil aşırı zor.
Apotemi acilden daha zor diyorlar. Bende acil problem var yapabiliyorum bira önce orta kaynak bitirip sonra acil düşünüyorum. AYT kısmında bende apotemide var yine aynı şekilde önce orta bitirip sonra zaman kalırsa apotemi çözeceğim galiba
Son birkaç ay diye bir şey yok ki sen aldin cap coz sonra soru bankasi bak neden fasikul aliyorsun tekrardan? Onemli olan soru tipi gormen.

Anladım teşekkür ederim. TYT kısmında sayılar kısmında üslü ve köklü sayılar dahil olmak üzere 12 konudan 5 tanesi falan sıkıntılı. Elimde soru bankası 345, birey var dershanedende verilen ant mat 2 var ( çoğu bitti gitti) fasikül alacağım aktif matematik sayılar mı? Yoksa yine çap sayılar fasikülmü önerirsiniz? Ardından deneme deposu sayılar 36x12 denemem var onu çözeceğim.

Çap sayılar vardı bende gerek yok konu anlatıma soru bankası al , karekök yeni nesil TYT mat kitabı al. Çabuk al vaktin az TYT için.

Çap sayılar vardı bende gerek yok konu anlatıma soru bankası al , karekök yeni nesil TYT mat kitabı al. Çabuk al vaktin az TYT için.
Karekok yoktu çap aldım tyt mat 10 net içb sayıları oturtmam gerektiği için bunu aldım hocam
Temelin olmadığı için Apotemi biraz zor kaçar. Çap çözdükten sonra Apotemi çözebilirsin.
Hocam dün soramadım ama dershane öğretmeni Trigo geçti ben onu dinleyip akşam trigo çalışıp sabahlarımı eksik oldupum fonksiyon,polinom vs. yapayım yoksa hoca falan dinlemeden sadece eksikleri kapatıp 2 ay sonramı trigo çalışayım ?

Son düzenleme:
@BlackCaT AYT'de (matematik için konuşuyorum) temel seviyedeysen kesinlikle sonuç fasikülleriyle başla. Benim ilk sene kazanma amacım olmadığı için sonuç fasiküllerini sindire sindire gitmiştim. Bir de okulda hocamız bize aşırı çok test veriyordu (devlet okulu) onları çözmekten anca yetişiyordum. İkinci sene öyle olmadı tabii bana test veren yoktu. Dershaneye başladım. Bes yayınları verdi dershane onu çözdüm bitirdim. Üç dört beş AYT aldım onu çözdüm bitirdim. Bunlar beni kesmez deyip gittim acil AYT soru bankası aldım. AYT Matematik alanında bayağı gelişmiştim. 3+4 toplayamayan ben o sıralar millete matematik anlatır hale geldim. Ama istediğim sonucu alamayınca mezuna bıraktım bir sene daha. Tabii yine sil baştan. Bu sene netim 10 civarı geliyor, altına düşmüyor (Daha konuların hepsini tekrar etmedim unutmuşum).Bu sene (2023 YKS için) orijinal AYT aldım onu çözüyordum. LTİ ye başladım konuları kaldırdılar, depremden dolayı. Şimdi apotemi fasiküllerine başlayacağım ve bundan sonra matematik adına (TYT ve AYT) fasiküllerden ilerleyeceğim. Çünkü kitaplar aşırı pahalı ve hepsini çözmeyeceğim, çünkü çıkmayan yerler var.
(Bu arada ilk girdiğim sene ilgili kafa karışıklığı olmasın; ben 2021'de girdim ilk kez. Şu okulların olmadığı lanet dönemin mağduruyum.)
Daha fazla uzatmadan kitapları liste şeklinde sıralamak gerekirse:
Kolay:
-Sonuç fasikülleri
-Aktif AYT (bayağı temel seviye diyorlar, parabol denklemi yazdırıyor sadece. ÖSYM tipi değil. Ben çözmedim çünkü temelim yokken o yayını duymamıştım ya da yoktu bilmiyorum)
-Acil AYT'nin ilacı (bu sene hocam önerdi, çözmedim.)
Orta
-Üç dört beş AYT (çözdüğüme bin pişman olduğum AYT kitabı. TYT'si çok güzel ama AYT soru bankası hazırlarken kafaları karışmış, TYT hazırlayalım, denilmiş gibi)
-Başka yayıncılık (ikinci senemde yarım çödüğüm beleş kitap. Bol miktarda hatalı soruları var ve sayfaları kopuyor. Saçma soruları var)
Zor
-Acil AYT soru bankası (bu yolda netimi en çok yükselten o mütiş kahraman. Ne varsa acilde var abi. Bu kitabı çözdüm matematik canavarı oldum. Temeli olmayan bulaşmasın. Bir integral sormuş, beynim patlamıştı)
-Orijinal Yayınları (Başlangıçta sarı testlerle konu hatırlatıp, temel yaptırıyor; mavi testlerde ayvayı yiyor; pembe testlerde aklınızın iplerini salıyorsunuz. Temeli olmayan kaçsın)
-Apotemi Fasikülleri (Henüz yeni sipariş ettiğim fakat arkadaşımın çıtır çerez gibi çözdüğü o kitap (arkadaşım fen liseli))

Geri
Yukarı