AYT matematik fasikül için konu önerisi

Yunusmurat

Yoctopat
Daha fazla  
AYT matematik en çok hangi konulardan fasikül çözmeliyiz? Sırasıyla yazar mısınız? Konu fark etmez. Detaylı şekilde yazarsanız güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT matematik en çok hangi konulardan fasikül çözmeliyiz? Sırasıyla yazar mısınız? Konu fark etmez. Detaylı şekilde yazarsanız güzel olur.
Limit türev integral allahın emri zaten. Ayrıca trigonometri ve fonksiyonlar da çok önemli. Özellikle de iyi fonksiyon bilgisi eşittir iyi limit türev integral neti demek. Yayın olarak da biraz daha ortaya yakın seviye için çap daha yukarı için acil vb.

Çap,acil, orijinal, apotemi
Çözmen gereken konular fonksiyon, türev, integral , trigonometri, analitik geometri
(Limitten fasikül çözmek gereksiz zaten l hospital öğrenince aşırı kolay oluyor zaman kaybı bence integral adına da bir tane çöz yeter)

Sorular en çok fonksiyonlar, logaritma, diziler ve LTİ üçlüsünden çıkıyor. Kalan 10 soru TYT konuları ile karışık problem vari sorular. Apotemi ve Acil çözmenizi önerebilirim. Üniversite sınavı sonrası bölümümün matematiğinden dolayı Apotemi LTİ'leri bitirmiştim. Sınava girmeden önce çözseydim diye çok sayıklamıştım.

Fonksiyon hepsinin temelinde yatar. Fonksiyon bilmezsen aklına gelebilecek hemen her konuda çok zorlanırsın. Fonksiyonu sağlam bir şekilde Fasikül + SB ile tamamla ardından diğer konulara geç. Ben en çok Türevden soru çözmüştüm hoşuma gidiyordu sende ilerledikçe en sevdigini çözersin, tabii ki diğer konular bittikten sonra.

Geri
Yukarı