AYT Matematik için Mert vs Eyüp hoca

Daha fazla  
İyi sosyaller, AYT matematik için hoca arıyorum. Mert hoca ve Eyüp b. Arasında kaldım. Mert hoca Eyüp b ye göre daha fazla soru çözdüğü halde kötü deniyor, bunun sebebi nedir siz hangisini tavsiye edersiniz?

İyi sosyaller, AYT matematik için hoca arıyorum. Mert hoca ve Eyüp b. Arasında kaldım. Mert hoca Eyüp b ye göre daha fazla soru çözdüğü halde kötü deniyor, bunun sebebi nedir siz hangisini tavsiye edersiniz?

Eyüp b. Yi tavsiye ederdim ama ben TYT için dinliyorum AYT'sini bilemem ayrıca bu soru çok da önemli değil bence günün sonunda çalışırsanız her türlü gelişirsiniz.

Mert Hoca dersi anlatırken sohbet ediyor, yeri geldiğinde de normal bir insan gibi boş yapıyor ama Eyüp hoca böyle şeylere hiç girmiyor sanırım. O yüzden tercih ediliyor.

Ben konuyu öğrenmek istiyorum gırgır şamata çekemem diyorsan Eyüp B.

Yok aga ben sohbetli anılı esprili dersi seviyorum diyorsan da Mert Hoca.

İkisini de dene, tarafını seç.

Mert hoca dersi anlatırken sohbet ediyor, yeri geldiğinde de normal bir insan gibi boş yapıyor ama Eyüp hoca böyle şeylere hiç girmiyor sanırım. O yüzden tercih ediliyor.

Ben konuyu öğrenmek istiyorum gırgır şamata çekemem diyorsan Eyüp b.

Yok aga ben sohbetli anılı esprili dersi seviyorum diyorsan da mert hoca.

İkisini de dene, tarafını seç.

Mert hoca ile gitme taraftarıyım ama herkes kamyon çarpmışa dönersin falan diyor bu kadar olumsuz eleştiriden sonra insanı düşündürüyor.

İkisini de kullan konu anlatımı temel kısımlar için mert hocayı dinle soru çözümü için Eyüp hocaya geçersin.

Geri
Yukarı