AYT matematik ve edebiyat önerisi

Nicodoz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yeni yeni çalışmaya başlayacağım. Hedefim AYT matematikte 10 net edebiyatta 18 19 20 net civarı çıkartmak ve tarih kısmında ise artık ne olursa 4 net 5 net. Siz nediyorsunuz sizce yapılabilir mi? AYT matematik 10 net için hangi konulara ağırlık vereyim hangilerini pas geçeyim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar yeni yeni çalışmaya başlayacağım. Hedefim AYT matematikte 10 net edebiyatta 18 19 20 net civarı çıkartmak ve tarih kısmında ise artık ne olursa 4 net 5 net. Siz nediyorsunuz sizce yapılabilir mi? AYT matematik 10 net için hangi konulara ağırlık vereyim hangilerini pas geçeyim yardımcı olursanız sevinirim.
Limit türev integral 12 soru civarı çıkar. Tabi pandemi dolayısıyla konu değişiklikleri var mı ya da olur mu bilmiyorum.

Polinomlar, karmaşık sayılar, denklemler, eşitsizlikler. Bunlara bakabilirsin bunlar TYT paralelinde ve öğrenince kolaylıkla çözülebilecek konular. Onun dışında geometriden çembere, katı cisimlere ve üçgenlere çalışabilirsin bu konular TYT'de de yardımcı olur. Bir de üslü sayılara çalışıp temelini attıktan sonra logaritma çalışabilirsin kolay bir konudur.

AYT matematik için öncelikle TYT durumunuz nasıl? Bunu bilmemiz gerekiyor.

TYT durumunu salla dostum geçen senenin puanını kullanacağım idare eder bir sonuç. TYT matematiğim idare eder durumda 19 20 yapmıştım. Sağlık meslek çıkışlı olduğum için AYT konularını pek iyi bilmiyorum ama.

TYT durumunu salla dostum geçen senenin puanını kullanacağım idare eder bir sonuç. TYT matematiğim idare eder durumda 19 20 yapmıştım. Sağlık meslek çıkışlı olduğum için AYT konularını pek iyi bilmiyorum ama.
Orda arkadaşın söylemek istediği temelinizin ne durumda olduğudur muhtemelen TYT mat olmadan AYT de yapılmaz çünkü. Konular birbirini takip ediyor ve birbirinin içinde oluyor sonuçta.

Geri
Yukarı