AYT soru zorluğu

KEREM GÜLER1903

Hectopat
Merhaba AYT denemelerine 1.5 aydır başladım ve sanki bilgim ile değil de akıl yürütmem ile olacakmış gibi sorular geliyor. Sanki TYT gibi ve kötü yapınca oldukça canım sıkılıyor. AYT hep böyle mi?

Sadece akıl yürütme ile olmaz. Kesinlikle bilgi isteyen sorular ağırlıklı olacaktır.

Merhaba AYT denemelerine 1.5 aydır başladım ve sanki bilgim ile değil de akıl yürütmem ile olacakmış gibi sorular geliyor. Sanki TYT gibi ve kötü yapınca oldukça canım sıkılıyor. AYT hep böyle mi?
Sınavı sadece çıkmış soruları defalarca çözerek kavradım ve girdiğimde de en yüksek netimi yaptım. Denemelerde Ayt’de 30-40 netim olurdu, sınavda 50 Ayt neti yapmıştım. Konuyu çalış, testini çöz, sonra çıkmışlara bak, çözüyorsan kavradıysan tamamdır geç boş yere zor soru bankaları çözme.

Çıkmış sorulara bak. Bildiğin ezber olduğunu fark edeceksin. Çıkmış sorular hep yol göstericin olsun.

Sınavı sadece çıkmış soruları defalarca çözerek kavradım ve girdiğimde de en yüksek netimi yaptım. Denemelerde AYT'de 30-40 netim olurdu, sınavda 50 AYT neti yapmıştım. Konuyu çalış, testini çöz, sonra çıkmışlara bak, çözüyorsan kavradıysan tamamdır geç boş yere zor soru bankaları çözme.

Ekstra çıkmış sorulara bakacağım, sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı