Soru zorluğu

Hocam karekök 0 her şeyi temelden öğretir temeliniz yoksa güzel, bende Murat yayınları TYT biyoloji öğrencim defteri var güzel kitap öneririm. Bu arada 6 ayda yetiştirirsiniz hocam planlı programlı çalışırsanız. Çok uzun sıkıyor diyorsanız 1,5 ya da 1,25X de izleyin videoları, ben 1,5X de izliyorum alışması kolay.

Hocam karekök 0 her şeyi temelden öğretir temeliniz yoksa güzel, bende Murat yayınları TYT biyoloji öğrencim defteri var güzel kitap öneririm. Bu arada 6 ayda yetiştirirsiniz hocam planlı programlı çalışırsanız. Çok uzun sıkıyor diyorsanız 1,5 ya da 1, 25X de izleyin videoları, ben 1, 5X de izliyorum alışması kolay.

Hocam herkes temelden diyor ya nasıl bir temel yani ben şimdi karekök 0 alacağım onu çözsem dahi iyi bir bilgi birikimi ile çıkmayacak mıyım? Yani bir temel için onca saat harcamaya değer mi bilmiyorum.
Hocam karekök 0 her şeyi temelden öğretir temeliniz yoksa güzel, bende Murat yayınları TYT biyoloji öğrencim defteri var güzel kitap öneririm. Bu arada 6 ayda yetiştirirsiniz hocam planlı programlı çalışırsanız. Çok uzun sıkıyor diyorsanız 1,5 ya da 1, 25X de izleyin videoları, ben 1, 5X de izliyorum alışması kolay.

Hocam şimdi baktım Murat yayınları TYT biyoloji öğrencim defterine harika bir şeye benziyor acaba alsam eksiksiz TYT için gereken tüm konulara ulaşabilir miyim? Çünkü not tutmak çok vakit kaybettiriyor eğer alırda beğenirsem tüm dersler için almayı düşünüyorum.

Hocam herkes temelden diyor ya nasıl bir temel yani ben şimdi karekök 0 alacağım onu çözsem dahi iyi bir bilgi birikimi ile çıkmayacak mıyım? Yani bir temel için onca saat harcamaya değer mi bilmiyorum.

Yani temelden demek istediğim her şeyi 0'dan öğretir. Atıyorum bazı kaynaklarda Disakkaritlerin yapısında glikozit bağı olduğunu yazmayı gerek duymaz çünkü bunu öğrencinin zaten bileceğini düşünür ve daha derin bilgiler verir. Ama karekök 0 da Disakkaritlerin yapısında glikozit bağı olduğunu söyler fakat derin bilgileri verir mi bilemiyorum. Umarım açıklayıcı olmuştur. Eğer temeliniz çok kötü ise karekök 0 düşünebilirsiniz.
Hocam şimdi baktım Murat yayınları TYT biyoloji öğrencim defterine harika bir şeye benziyor acaba alsam eksiksiz TYT için gereken tüm konulara ulaşabilir miyim? Çünkü not tutmak çok vakit kaybettiriyor eğer alırda beğenirsem tüm dersler için almayı düşünüyorum.

Bende var gerçekten çok güzel şekiller filan var hafıza tekniğini de kullanıyor. Almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Benim en sevmediğim ders biyoloji, başlangıç olarak o kitaptan başladım.

Yani temelden demek istediğim her şeyi 0'dan öğretir. Atıyorum bazı kaynaklarda disakkaritlerin yapısında glikozit bağı olduğunu yazmayı gerek duymaz çünkü bunu öğrencinin zaten bileceğini düşünür ve daha derin bilgiler verir. Ama karekök 0 da disakkaritlerin yapısında glikozit bağı olduğunu söyler fakat derin bilgileri verir mi bilemiyorum. Umarım açıklayıcı olmuştur. Eğer temeliniz çok kötü ise karekök 0 düşünebilirsiniz.

Bende var gerçekten çok güzel şekiller filan var hafıza tekniğini de kullanıyor. Almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Benim en sevmediğim ders biyoloji, başlangıç olarak o kitaptan başladım.

Şimdi temeli anladım hocam tam istediğim gibi bana öğrenmem yere kadar öğretsin yeter gereksiz bilgi birikimine gerek yok.

Hocam bende biyolojiyi sevdim çünkü anladığımı fark ettim bazı soruları açıklayarak yapabiliyorum hoşuma gidiyor ve daha kalıcı oluyor defteri halen araştırma aşamasındayım söylediklerinizi dikkate alacağım eksiksiz gereken tüm notları gösterir mi ama TYT için?

Şimdi temeli anladım hocam tam istediğim gibi bana öğrenmem yere kadar öğretsin yeter gereksiz bilgi birikimine gerek yok.

Hocam bende biyolojiyi sevdim çünkü anladığımı fark ettim bazı soruları açıklayarak yapabiliyorum hoşuma gidiyor ve daha kalıcı oluyor defteri halen araştırma aşamasındayım söylediklerinizi dikkate alacağım eksiksiz gereken tüm notları gösterir mi ama TYT için?

Hocam onu bilemiyorum bende yeni kullanmaya başladım ama ben video izleyip sonra defterden tekrar yapıp öyle soru çözüyorum. O yüzden tam bir şey söylemem yanlış olur. Ama %90 seviyesindedir diye tahmin ediyorum. (salladım bu arada) Bence videolara da göz gezdirirseniz bu iş olur.

Hocam onu bilemiyorum bende yeni kullanmaya başladım ama ben video izleyip sonra defterden tekrar yapıp öyle soru çözüyorum. O yüzden tam bir şey söylemem yanlış olur. Ama %90 seviyesindedir diye tahmin ediyorum. (salladım bu arada) bence videolara da göz gezdirirseniz bu iş olur.

Zaten alınca hem konu anlatım dinliyicektim hem de defteri izleyecektim.
Hocam onu bilemiyorum bende yeni kullanmaya başladım ama ben video izleyip sonra defterden tekrar yapıp öyle soru çözüyorum. O yüzden tam bir şey söylemem yanlış olur. Ama %90 seviyesindedir diye tahmin ediyorum. (salladım bu arada) bence videolara da göz gezdirirseniz bu iş olur.

Hocam acaba karekök 0'a ve her zaman devam ettiğim konu anlatımına devam etsemde sorular da anlamadığım şeyler olursa hemen konularını izlesem de iyi bir çözüm yolu olur mu?

Zaten alınca hem konu anlatım dinliyicektim hem de defteri izleyecektim.

Hocam acaba karekök 0'a ve her zaman devam ettiğim konu anlatımına devam etsemde sorular da anlamadığım şeyler olursa hemen konularını izlesem de iyi bir çözüm yolu olur mu?

O da bir çözüm nasıl anlıyorsanız öyle yapın size kalmış hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı