Az bilinen kaliteli giyim mağazaları

240 TL'ye tişört uygun mu? Uygun gibi anlatıyorsun da.

Boş duyar kasma. Arkadaşın örnek verdiği mağazalarda da aynı fiyat hatta daha pahlıları mevcut. Üstte biri 650TL demiş atlete bende ona 240a tshirt var dedim. Uygunlukta kişiden kişiye değişir Decathlon'da bile 190'a tshirt satılırken ua için 240 uygun.

Boş duyar kasma. Arkadaşın örnek verdiği mağazalarda da aynı fiyat hatta daha pahlıları mevcut. Üstte biri 650TL demiş atlete bende ona 240a tshirt var dedim. Uygunlukta kişiden kişiye değişir Decathlon'da bile 190'a tshirt satılırken ua için 240 uygun.
Boş duyar kastığım falan yok bir tişörte 240 TL uygun demek saçmalıktan başka bir şey değil markaya para ödüyorsunuz ürüne değil.

Boş duyar kastığım falan yok bir tişörte 240 TL uygun demek saçmalıktan başka bir şey değil markaya para ödüyorsunuz ürüne değil.

Arkadaşım senin problemin nedir? Konu sahibinin yazdığı markalar gibi kaliteli ve aynı fiyat bandında olan çoğu kişinin de giymediği marka yazdım. Burada seni ilgilendiren bir kısım yok eğer fiyat yüksek gelseydi konu sahibi daha uygun fiyatlı derdi. Markaya para ödemek derken :D
Zaten kaliteli olduğu ve ürünlerinin arkasında durdukları için para ödüyoruz. Senin burada yaptığın duyardan başka bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı