BenQ Zowie XL2566K alınır mı?

DyAc 2 teknolojisi. Kısacası daha fazla hız ve keskinlik. Bir de ergonomisi.

DyAc ayarı profesyonel oyuncular tarafından kapalı olarak kullanılıyor ben de kullanmayı düşünmüyorum o ayarı zaten ancak yeni çıkacak olanda geliştirilmişse bilmiyorum yine de beklemeye değer mi ona emin olamadım.

DyAc ayarı profesyonel oyuncular tarafından kapalı olarak kullanılıyor ben de kullanmayı düşünmüyorum o ayarı zaten ancak yeni çıkacak olanda geliştirilmişse bilmiyorum yine de beklemeye değer mi ona emin olamadım.
Valla şuan DyAc açınca ekran bir tık kararıyor. Akıcı oluyor mu oluyor hissediliyor fakat sanki biraz gecikme de yapıyormuş gibi geliyor. Bende kapalı kullanıyorum genelde. Eğer bu sorunu ortadan kaldırdılarsa ne mutlu.
Eğer çok beklemek istemiyorsanız alın geçin hocam. Sonuçta hiçbirimiz pro oyuncu değiliz. Kendi kararınız tamamen.

Valla şuan DyAc açınca ekran bir tık kararıyor. Akıcı oluyor mu oluyor hissediliyor fakat sanki biraz gecikme de yapıyormuş gibi geliyor. Bende kapalı kullanıyorum genelde. Eğer bu sorunu ortadan kaldırdılarsa ne mutlu.
Eğer çok beklemek istemiyorsanız alın geçin hocam. Sonuçta hiçbirimiz pro oyuncu değiliz. Kendi kararınız tamamen.

Dyac input lag yaratıyor hocam bu yüzden kapalı kullanıyorlar. Ben de kapalı kullanmanızı öneriririm.

Genel olarak multiplayer FPS oyunları için alıyorum yani özellikle şu oyun için alıyorum diyemem. 360 FPS üzeri almamam problem yaratır mı?

FPS oyunları için alıyorsan BenQ Zowie tam sana göre, bende de XL2546k modeli var ve renktende fayda sağlıyor :)

DyAc input lag yaratıyor hocam bu yüzden kapalı kullanıyorlar. Ben de kapalı kullanmanızı öneriririm.

İnput lagmı yapıyor ama DyAc açık olmayınca ghosting yapıyor.

Alınır on numara monitör fakat cs2 de stabil 360 ve üzeri alır mısın bilemem. CS oynar mısın onu da bilemem .d Ne oynayacağınıza bağlı hocam tam performans gösterip göstermeyeceği.
İnternete sisteminizi yazıp oyun testlerine bakabilirsiniz daha sağlıklı olur. Her oyunu da görmüş olursunuz.

Hocam ben de bu monitörü almak istiyorum'da daha önce incelediniz mi iyi midir. Benq ile aradaki fiyat farkına değer mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı