Az bilinen kaliteli mobil oyun tavsiyeleri

Grafik olarak pek güzel değil ama Fractal Space'e bakabilirsin hem Türkçe altyazı da var.

Bayağı popüler olsa da 60 Seconds'un mobil versiyonlarını da öneririm. Şu an 3 lira ya düşmüş Google Play'de gezerken gördüm.

Really Bad Chess
Severek oynadığım ve satranç oynayan herkese tavsiye ettiğim bir oyundur. Normal satranca göre tek farkı rastgele verilen taşlarla rakibi (bilgisayarı) mat etmeye çalışmaktır. Rastgele taşlar kullanıldığı için yapay zeka mükemmel hamleler yapamıyor bazen. Ama oyunun zorluk mekaniği yapay zeka üzerine değil zaten. Zorluk mekaniği sizin ne kadar zayıf taşa sahip olup, rakibinizin ne kadar güçlü taşlara sahip olmasına göre kurulu. Yani oyun zorlaştıkça 1 Şah 15 Piyon olarak bile oynadığınız durumlar olabiliyor.

Merak edenler için;
Google Play: Really Bad Chess - Apps on Google Play
Apple Store: ‎Really Bad Chess

Editörün seçimi kısmındaki oyunların küçük bir kısmı iyi olan oyunlar ve düzenli olarak değişiyor sanırım yani kaliteli oyun arıyorsan onlara bak ve Magic survival benim sevdiğim bir oyun ve Caves ve Pocket rogues

Dawn of titans mobilde bu zamana kadar oynadigim en uzun soluklu be kaliteli oyundu 6-7 yıldır oynuyordum ki bu sene take two zynga yi satin alana kadar :/ oyunun gelistirme surecini sonlandirma karari aldilar. Mobil Star Wars oyunu gelistiriyorlarmis. Oyun yapimcisi naturalmotions Game. Kaliteli bir studyo.

First Touch Soccer 2015. Play Store'dan kaldırıldı. En iyi futbol oyunu mobilde benim görüşümce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…