Az bilinen kaliteli mobil oyun tavsiyeleri

samedovski

Decapat
Kendi deneyimlediğim ve az bilindiğini düşündüğüm kaliteli oyunları listelemek istiyorum. Siz de bu tarz kaliteli oyunları eklerseniz hoş olur.
-Pirates outlaws: Slay the spire tarzında bir kart oyunu. Yapımcıları sık sık güncelleme getirerek yeni karakterler ve haritalar ekliyorlar. 1 dolar fiyatı var ve kesinlike kart oyunu severlerin kaçırmaması gereken bir oyun.
-Bridge construction portal: İki oyunu çok güzel harmanlamışlar. Bu tarz yapı yapma oyunlarını ve portalı seviyorsanız çok zevk alırsınız. İndirimden 4 liraya almıştım. Normal fiyatı da 10 lira olması lazım. 60 tane bölüm var, türkçe çevirisi mevcut. DLC'si ise ayrı bir güzel. Portalları istediğimiz yere kurduğumuz +30 bölüm ekliyor 2, 70 TL'ye.
-Swordigo ve Apple Knight: 2 çok güzel aksiyon macera oyunu. Reklamları bazen can sıksa da ücretsiz en iyi oyunlardan.
-Kingdom rush serisi: Hem ücretsiz oyunu ile hem de ücretli ( 60 kuruş oyunların tanesi) oyunları ile strateji severleri mutlu edecek bir oyun serisi. Tek sıkıntısı 10 karakterın 6 sinin paralı olması. Oyunu ucuz tutunca başka yerlerden para kazanmaları gerekiyor tabikii.

Battlelands Royale; hayatta kalma oyunu. Bir harita içinde farklı bölgeler var ve istdiğiniz yere atlayabiliyorsunuz. Oradaki evlerden silah bulup 1. olmaya çalışıyorsunuz. PUBG Mobile'e benzetecekler için, tam olarak öyle değil. Karakterinizi kuş bakışı şeklinde görüyorsunuz, etraftaki karakterlere parmağınızı neredeyse oraya kaydırarak ateş ediyorsunuz. Grafikleri çok tatlı. Solo, Duo ve Squad şeklinde oynanabilir.

Eksi yönleri:
Bir tık P2W.
Bir zamandan sonra aynı şeyleri yapıyormuşsunuz gibi geliyor.

Zarya: Şeytanın Şafağı güzel bir oyun. Ay'dan gelen gizemli bir ses için Ay'a bir ekip yollayıp Dünya üzerinden onları kontrol ediyorum. Detroit: Become Human gibi seçenekli ve seçeneklerin hikayeye hemen etki ettiği oyunları oynaması seviyorsanız bakabilirsiniz. Bir de Uzay hakkında ilginiz varsa daha da ilgi çekici olacaktır.

Eksi yanları: Bazen uzun bekleme süresi olabiliyor. Tabi reklam ile geçebiliyorsunuz. :)

Zarya: Şeytanın Şafağı güzel bir oyun. Ay'dan gelen gizemli bir ses için Ay'a bir ekip yollayıp Dünya üzerinden onları kontrol ediyorum. Detroit: Become Human gibi seçenekli ve seçeneklerin hikayeye hemen etki ettiği oyunları oynaması seviyorsanız bakabilirsiniz. Bir de Uzay hakkında ilginiz varsa daha da ilgi çekici olacaktır.

Eksi yanları: Bazen uzun bekleme süresi olabiliyor. Tabi reklam ile geçebiliyorsunuz. :)
Sana bişey diyeyim mi, geçenlerde bu oyun geldi aklıma. Neydi ya neydi neydi diye düşündüm durdum bulamadım sonra aklımdan uçup gitmiş. İyi hatırlattın. Tekrar oynanır. Güzel oyun.

Geri
Yukarı