Az gelen Steam Puanları

Kardeşim anlamıyorsun. O önceki 90 güne tıklar mısın bir bak ne olacak. Hatta dur tıklama ben tıklayayım da 23 Mart'ta almış olduğum oyuna gelen puanı göstereyim.

O zaman event sene başında başlamış demek zaten Steam böyle bir event yapacaklarını 2 sene öncesinden tahmin edemez bunun bir başlangıç noktası var ve bu hesap açıldığı zaman değil maalesef.
Zaten önceki 90 gün işaretine tıklarsanız etkinlik yoktur yazıyor benim asıl anlatmaya çalıştığım şey bu.

28 Mayıs'tan 90 gün öncesine ait yapılan alışverişlere puan veriyor daha öncesine herhangi bir puan verme olayı yok.

Büyük ihtimalle event 29 Aralık itabari ile geldi çünkü o 90 gün ibaresine tıklarsak 29 Aralık öncesi etkinlik yoktur yazıyor. Benim anlatmaya çalıştığım şey oydu ama kendi bildikleri yolu anlamaya devam ettiler. Eventin bir başlama zamanı var ve bitiş zamanı var bu kadar basit birşeyi anlatamadım.

Büyük ihtimalle event 29 Aralık itabari ile geldi çünkü o 90 gün ibaresine tıklarsak 29 Aralık öncesi etkinlik yoktur yazıyor. Benim anlatmaya çalıştığım şey oydu ama kendi bildikleri yolu anlamaya devam ettiler. Eventin bir başlama zamanı var ve bitiş zamanı var bu kadar basit birşeyi anlatamadım.
Hala anlatamadım falan diyorsun. Bu etkinlik değil. Artık Steam'de kalıcı olan bir şey en azından puan dükkanı sayfasında " Puan Dükkânı artık hep bizimle. Yıl boyunca açık." diye bir bilgi var. Steam yalan söylüyorsa bilemem. O yüzden geçmişe dönük tüm harcamalara puanlar veriyor. 23 Martta olan etkinliğe verdiği puanı gösterdim hala orada gözüken 29 Aralık, en son geriye dönük tarih olduğu için 29 Aralık son tarihtir falan diyorsun. Son tarih 29 Aralık olsa önceki 90 güne tıklayınca geri sarmaz diye düşünüyorum. Önceki 90 güne tıkladıkça en son hesabı açtığınız tarihe kadar dönüyor. Buna bakınca herhalde Steam gerizekalı. Alt tarafı 90 gün önce veya bu sene başından itibaren yapılan harcamalara puan veriyorken o kısımı taaa hesabın açıldığı tarihe kadar geri sarıyor. Neyse destekten gelen cevabı yazacaktım ama arkadaşlar inatla 90 gün önce, bilmem kaç gün önce başlayan etkinlik diye direttiğine göre destekten gelen mesajı bildirmeye gerek yok. Ona da inanmazlar diye düşünüyorum zaten. İyi günler herkese, hayırlı cumalar.

Hala anlatamadım falan diyorsun. Bu etkinlik değil. Artık Steam'de kalıcı olan bir şey en azından puan dükkanı sayfasında " puan dükkânı artık hep bizimle. Yıl boyunca açık." Diye bir bilgi var. Steam yalan söylüyorsa bilemem. O yüzden geçmişe dönük tüm harcamalara puanlar veriyor. 23 Mart'ta olan etkinliğe verdiği puanı gösterdim hala orada gözüken 29 Aralık, en son geriye dönük tarih olduğu için 29 Aralık son tarihtir falan diyorsun. Son tarih 29 Aralık olsa önceki 90 güne tıklayınca geri sarmaz diye düşünüyorum. Önceki 90 güne tıkladıkça en son hesabı açtığınız tarihe kadar dönüyor. Buna bakınca herhalde Steam geri zekalı. Alt tarafı 90 gün önce veya bu sene başından itibaren yapılan harcamalara puan veriyorken o kısımı taaa hesabın açıldığı tarihe kadar geri sarıyor. Neyse destekten gelen cevabı yazacaktım ama arkadaşlar inatla 90 gün önce, bilmem kaç gün önce başlayan etkinlik diye direttiğine göre destekten gelen mesajı bildirmeye gerek yok. Ona da inanmazlar diye düşünüyorum zaten. İyi günler herkese, hayırlı cumalar.

Haklısın kardeşim sen bildiğin yolu okumaya devam et zaten Steam böyle bir şey yapacaklarını 5 6 sene önce biliyorlardıya haklısın başka diyecek birşeyim yok sana bildiğin yolu izle.
Zaten Steam 2003 yılında kurulmuş ve ben 1995 senesine kadar geri gidebildim daha da geri gidebilirsin ve orada kos kocaman bir şekilde ''EŞLEŞEN ETKİNLİK BULUNAMADI'' yazıyor ve siz hala bunun hesap açıldığından beri olan satın alımlardan geleceğini söylüyorsunuz ne diyebilirimki.

Haklısın kardeşim sen bildiğin yolu okumaya devam et zaten Steam böyle bir şey yapacaklarını 5 6 sene önce biliyorlardı ya haklısın başka diyecek bir şeyim yok sana bildiğin yolu izle.
Zaten Steam 2003 yılında kurulmuş ve ben 1995 senesine kadar geri gidebildim daha da geri gidebilirsin ve orada koskocaman bir şekilde ''EŞLEŞEN ETKİNLİK BULUNAMADI'' yazıyor ve siz hala bunun hesap açıldığından beri olan satın alımlardan geleceğini söylüyorsunuz ne diyebilirim ki.
Doğrudur ne diyeyim. Haklısınızdır herhalde. 28 Mart diyordunuz, mesajı gösterince Aralığa düştü tarih. Steam'e de mesaj attım bakalım belki tarihi biraz daha geri sardırabilirim de herkesin yararına bir şey olur. :)

Doğrudur ne diyeyim. Haklısınızdır herhalde. 28 Mart diyordunuz, mesajı gösterince aralığa düştü tarih. Steam'e de mesaj attım bakalım belki tarihi biraz daha geri sardırabilirim de herkesin yararına bir şey olur. :)

Ben o 90 gün yazısına tıklamadım sonra 29 Aralık itibari ile başladığı anlaşıldı zaten. Sardırabilirseniz ne güzel olur.

Şu ana kadar olanlar ise 21 Temmuz 2017'den itibaren 115,38 lira harcama yapmışım.
Hesabımdaki puan sayısı ise kocaman bir sıfır.
Bu arada Steam dolar kurunu düşük tutuyor diyen arkadaşlar, Türkiye'de 1 TL ile 14 puan alınırken Amerika'da 1 Dolar ile 100 puan alınıyor.

Açıklama da şu şekilde;
2020 Ay Takvimi Yeni Yılı etkinliğinde bütün jetonlarımı kullanmadım. Bu jetonlara ne olacak?
Geçtiğimiz mevsimsel etkinlikte kazandığınız ama kullanmadığınız puanlar gitti. Ama 2020 Ay Takvimi Yeni Yılı etkinliğinden bu yana Steam'de yaptığınız tüm satın alımlar için puan kazandınız.

Bulması çok zor değil. Saçma saçma şeyler yazmışsınız konuya.

Yeni konular

Geri
Yukarı