Az gelen Steam Puanları

200 tane oyunuzun olması Steam'ı ilgilendirmiyor 28 Mart tarihinden itibaren aldığınız tüm her şey için kesiliyor bu miktar. 180TL CS skin aldınız size 2520 puan veriyor.
28 Mayıs 2020 öncesindeki satın alımlar için puan veriyor diye yazıyor puan sayfasında. Ben tüm oyunlarımı bu tarihten önce aldım zaten ama puanlar gelmemiş. 28 Mart tarihinden sonra alınanları sayıyorsa puan geçmişinde 23 Mart'ta bir şey aldığım için puan gelmiş gözüküyor. Ortada bir tuhaflık var.
Şimdi Steam'e ticket attım, gelişmelerden haberdar edeceğim sizi.
Aynı şekilde ben de destek talebi oluşturdum.

28 Mayıs 2020 öncesindeki satın alımlar için puan veriyor diye yazıyor puan sayfasında. Ben tüm oyunlarımı bu tarihten önce aldım zaten ama puanlar gelmemiş. 28 Mart tarihinden sonra alınanları sayıyorsa puan geçmişinde 23 Mart'ta bir şey aldığım için puan gelmiş gözüküyor. Ortada bir tuhaflık var.

Aynı şekilde bende destek talebi oluşturdum.

28 Mayıs öncesi diyorda bunu kim neden tüm süre zarfına koysun ona bakılırsa benim hesabımda neredeyse 2000TL harcama yapmışımdır şu ana kadar o zaman bana 28000 30000 puan versin. Zaten 28 Mayıs öncesi detaylarına tıklayınca 28 Mart olarak gösteriyor. 90 gün önce alınan ne varsa ondan puan geliyor size.
23 Mart tarihinde alınan şeyin puanını neden versin event başlamadan 5 gün önce.

28 Mayıs öncesi diyorda bunu kim neden tüm süre zarfına koysun ona bakılırsa benim hesabımda neredeyse 2000TL harcama yapmışımdır şu ana kadar o zaman bana 28000 30000 puan versin. Zaten 28 Mayıs öncesi detaylarına tıklayınca 28 Mart olarak gösteriyor. 90 gün önce alınan ne varsa ondan puan geliyor size
Tamam orada önceki zamanlar gibi bir kısım var ona bastıkça Steam hesabını açtığınız tarihe kadar geri gidiyor. Demek ki size de vermemiş puanları isterseniz destek talebi oluşturun sizde. Steam'de yazılana bakınca 28 Mayıs öncesi tüm satın alımlar için puanları vermesi lazım.

Tamam orada önceki zamanlar gibi bir kısım var ona bastıkça Steam hesabını açtığınız tarihe kadar geri gidiyor. Demek ki size de vermemiş puanları isterseniz destek talebi oluşturun sizde. Steam'de yazılana bakınca 28 Mayıs öncesi tüm satın alımlar için puanları vermesi lazım.

Ya hocam siz beni anlamıyor musunuz? Yoksa ben mi anlatamıyorum? Bu event 90 gün önce başladı yani sizin 90 gün önce aldığınız ve şu zamanda aldığınız her ne ise ona puan veriyor yani hesap açıldığından beri alınan şeylere değil.

asdasdasdsada.png

Buyurun.

Ya hocam siz beni anlamıyor musunuz? Yoksa ben mi anlatamıyorum? Bu event 90 gün önce başladı yani sizin 90 gün önce aldığınız ve şu zamanda aldığınız her ne ise ona puan veriyor yani hesap açıldığından beri alınan şeylere değil.
Tamam kardeşim öyle olsun.
Key'ler sayılmıyor sanırım
Key ile de almadım ama oyunlarda değerli itemler düşürüp, pazarda satıp almıştım. Destek talebi oluşturdum. Cevabı verirler diye umuyorum.

Tamam kardeşim öyle olsun.

Key ile de almadım ama oyunlarda değerli itemler düşürüp, pazarda satıp almıştım. Destek talebi oluşturdum. Cevabı verirler diye umuyorum.

Resim attım tekrar atayım. Neyse siz bildiğiniz gibi devam edin daha bir şey demeyeceğim haydi iyi günler, iyi geceler.

asdasdasdsada.png

Yeni konular

Geri
Yukarı