Az izlenen Twitch yayının tekrarı daha fazla izleniyor

Wyrox

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:8GB DDR4 CORSAİR VENGANCE
İŞLEMCİ İ3 9100F
EKRAN KART: ASUS EXP. RX 570 4GB
ANAKART: H310M PRO D-PLUS
PSU: RAMPAGE 600W 80 PLUS BRONZE
Meslek
Öğrenci
Twitch yeni yeni yayınlar yapmaya başladım.
Kanalımdaki yayınlar maksimum iki veya üç izlenirken yayın tekrarlarım 40-20 izleniyor.
Asıl merak ettiğim yayın tekrarı bu kadar izlenirken yayın neden izlenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
:) Canlı yayın esnasında anlık 2 veya 3 yazması, sizi sadece 2 veya 3 tekil insan ziyaret ediyor anlamına gelmez. Demek ki yayınlarınıza, yayın esnasında ortalama 30 tekil kişi giriş yapıp çıkıyor farklı zamanlarda fakat anlık en fazla 2 kişi falan oluyor.

Tekrarı 40 kişi izlemiyor. Sen yayını açarken 2-3 kişi gelip gidiyor ya hani o hep aynı 2-3 kişi olmuyor. Bi ahmet giriyor yayına bir mehmet, bakıp çıkıyorlar ve bu izlenme sayına etki ediyor. Yani özetle sen yayın yaparken yayınına giriş yapan herkes tekrardaki izlenme sayınına +1 katkıda bulunuyor. O sayı tekrarı açıp izleyen sayısı değil sadece, yayınına tek tek girenlerin total sayısı da yazıyor. ((Ben 1 yıl önce yayıncılıkla uğraşıyodum ve ozaman böyleydi.))

Twitch yeni yeni yayınlar yapmaya başladım.
Kanalımdaki yayınlar maksimum iki veya üç izlenirken yayın tekrarlarım 40-20 izleniyor.
Asıl merak ettiğim yayın tekrarı bu kadar izlenirken yayın neden izlenmiyor.

Kardeşim kimse bilmiyor senin yayın yaptığını, adamlar boş vakit bulunca oturup izliyor, sen yayın yaparken çoğunlukla zamanları olmuyordur, bu herkeste böyle, elraen in yayınları 2K izleniyor ama videoları en az 100K izleniyor, bu oldukça normal, ve bence takipçin 5 k olmadan yayın açma video at.

Yeni konular

Geri
Yukarı